Rüyada “ Tüfek ” Görmek

Tüfek
Rüyada tüfek görmek neye delalet eder. Rüyada tüfek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada tüfek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Tüfek Görmek

Rüyada tüfek görmek, rüyada tüfek görülmesi başarının ve zaferin nişanesi olarak kabul edilir. Aynı zamanda tehlikelerden, kötülüklerden, düşmanlardan ve her türlü beladan uzak olmaya işaret eder. Rüyada tüfek görmek aynı zaman da güce ve kudrete ermeye ilham sahibi kişi olmaya, kişinin iş hayatında karşılaştığı rakiplerine karşı üstünlük sağlamasına, bununla beraber kişinin dini yönden de hikmet sahibi olduğuna işarettir.

Rüyada Tüfek Ve Kurşun Görmek

Rüyada tüfek ve kurşun görmek, rüyada tüfek ve kurşun görülmesi rüyayı gören kimsenin asi yürekli, dik başlı her şeye karşılık veren  bir özelliğe sahip olduğuna iş hayatında kötülük yapmaya çalışan arkasından iş çeviren kişilere karşı her zaman tedbirli davranan siyasi özelliği fazla kimselere işaret eder. Rüyada kurşun görmek aynı zaman da kazanç ve iş kaybetmeye, rakibe ve düşmana yenilmeye delalet eder. Rüya sahibi kendisi için büyük bir sermaye elde edeceğini düşündüğü işi kaybedecek ve büyük bir üzüntü yaşayacak demektir. Rüyada tüfek ve kurşun gören kişi işinde yükselir ve çok zengin olur, rütbesi de aynı oranda artar.

Rüyada Tüfek Patlaması Görmek

Rüyada tüfek patlaması görmek rüyada tüfek patladığını görmek görülebilecek en hayırlı rüya tabirlerin dendir. kişinin geçmişte yaşamış olduğu tüm sıkıntılar geride kalacak, hanesi bolluk ve berekete erecek, girmiş olduğu yeni iş hayatında yapmış olduğu başarılar yüksek anlamda mevki ve makama ermesine sebep verecek, karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine girecek hayatı boyunca tüm engelleri aşacak demektir. Rüyada tüfek patlaması görmek aynı zaman da yenilgiden sonra kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, hoşsohbet yaşlı insana, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı havadis öğrenmeye, sıkıntılara göğüs gererek beklediği mala, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu hünere, hatalarının ardından umduğu müjdeye işaret ettiği söylenir.

Rüyada Tüfek Taşımak

Rüyada tüfek taşımak, rüyada tüfek taşıdığını görmek rüya sahibinin tüm dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, yeni hayatında ailesiyle birlikte sağlıklı huzurlu günler geçireceğine, ayrılıkların son bulup kırgınlıkların giderileceğine, hastahanede yatan yakınından hayırlı bir alacağına yorumlanır. Rüyada tüfek taşımak aynı zaman da  sevdikleriyle birlikte mutlu olmaya, özlemi duyulan bir ilişkiye, fakirlikten uzak durmaya, kısa zamanda duyulacak sevindirici habere, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, faydalı işlere, aşk hayatında tatmine, karlı girişim yapacağına, emniyette hissetmeye işaret eder.

Rüyada Tüfek Saklamak

Rüyada tüfek saklamak, rüyada tüfek sakladığını görmek kişinin iki yüzlü insan olup el altından iş yürüten insanların arkasından dedikodu yapan, kendine ait olan bir şeyini herkesten saklayan  insanlara işaret eder. Rüyada tüfek saklamak aynı zaman da istenilen bir mutluluğa, güvende hissetmeye, kısa sürede alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, hayallerin gerçekleşeceğine, bonkör yabancıya, bol kısmete, hayırlı akrabaya, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, paranın hayırlı olmasına, yüksek ticari kazançlara, verdiği sözüne bağlı kalınacağına işaret eder.

Rüyada Tüfek Sesi Duymak

Rüyada tüfek sesi duymak, rüyada tüfek sesi duyduğunu görmek yakın zaman da duyulacak olan kötü  habere işarettir. Bu kötü haber sizi iş hayatınız da ve özel hayatınız da yakından etkileyecek düzeninizin ve huzurunuzun bozulmasına neden olacak yakınlarınız da olan akrabalık ilişkilerinizin bozulmasına neden olacaktır. Rüyada tüfek sesi duymak aynı zaman da yaşanacak olan endişeye bu endişenin sebebi her ne olursa olsun, biraz fazla büyütecek ve gereksiz yere kuruntu yapacaksınız.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.