Rüyada “ Tünel ” Görmek

Tünel
Rüyada tünel görmek bir kimsenin rüyasında bir tünelden geçtiğini görmesi; o kimsenin sabırsızlıkla beklediği bir haberin yolda olduğuna işaretidir.

Rüyada Tünel Görmek

Rüyada tünel görmek; bir kimsenin rüyasında bir tünelden geçtiğini görmesi; o kimsenin sabırsızlıkla beklediği bir haberin yolda olduğuna, bekleyişlerinin karşılığını fazlasıyla göreceğine, maddi sıkıntılarının son bulup refaha ereceğine, huzura kavuşup tüm istek ve arzularını elde edeceğine yorumlanır. Rüyada tünel görmek aynı zaman da kişinin umutsuzluğa kapıldığı anda bir kurtuluş kapısı bulup düze çıkacağına, iş hayatına kendini fazlasıyla vermesinden dolayı sağlığına ve ailesine zaman ayıramamasına sevdiği bir çok şeyi geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Tünelden Geçmek

Rüyada tünelden geçmek; rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi anlamda zor günler geçireceğine, iş hayatında beklentilerini elde edemeyip sıkıntılara düşeceğine, en zor anında çevresinde kimseyi göremeyeceğine, duygularıyla değil mantığıyla hareket etmesinden dolayı tüm sıkıntılarından kurtulup refaha ereceğine, girdiği bu sınavdan alnının akıyla çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Tünelden Geçtiğini Görmek

Rüyada tünelden geçtiğini görmek; rüyayı gören kimsenin zor bi dönemden geçeceğine, yaptığı işlerde çok dikkatli davranması gerektiğine, çevresinde dost gibi görülüp sıcak davranan insanlara karşı dikkatli davranması na bunun yanı sıra hanesine girip çıkan insanlara karşı dikkatli davranmasına işaret eder. Rüyada tünelden geçtiğini görmek başka bir değişle tövbe etmeye, Allah yolunda ilerlemeye, kişinin kendisine yeni bir sayfa açmasına huzuru ve saadeti bulmaya yorumlanır.

Rüyada Tünelde Yürümek

Rüyada tünelde yürümek; rüyayı gören kimsenin amellerine ulaşması için biraz daha çaba sarf etmesi gerektiğine çok yakında emeğinin karşılığını maddi ve manevi anlamda fazlasıyla alacağına, duygularını geride bırakarak mantığıyla hareket etmesi sonucu kazanacağı sevindirici mutlu olaylara vesile olacağına bununla birlikte kişinin manevi hayata doğru yürüyeceğine yorumlanır.

Rüyada Tünele Girmek

Rüyada tünele girmek, rüyayı gören kimsenin azmi ve öz verili çalışmaları sonucunda emeğinin karşılığını fazlasıyla alacağına, ailesinde gördüğü destek sayesinde girdiği her işte alnının akıyla başarılı işlere imza atıp kariyer hayatında yükseleceğine aynı zaman da kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine girip hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Tünelde Koşmak

Rüyada tünelde koşmak; rüyayı gören kimsenin yeni bir iş teklifi alıp bunun heyecanını yaşayacağına, hayaline isteklerine girdiği bu işte kavuşup hayallerini tek tek gerçekleştireceğine işaret eder. Bu kimseler hırs sahibi, başarı elde etmek için uğraşan istediği hedefe ulaşmak için çaba harcayan amaçları uğruna yaşayan kimselere yorumlanır.

Rüyada Tünelde Sıkışmak

Rüyada tünelde sıkışmak; rüya sahibinin kafasını karıştıracak, mide bulantısı  yapacak istenmeyen sorunlarla karşı karşıya kalacağına bu sorunların kafasını kemirerek farklı düşüncelere akmasına sebep olacağına yorumlanır.  Bu durum rüya sahibini bir hayli meşgul edecek demektir.

Rüyada Karanlık Tünel Görmek

Rüyada karanlık tünel görmek; rüyayı gören kimsenin yakın zaman da alacağı müjdeli bir haber sayesinde hayatının bir anda değişeceğine içinde bulunduğu sıkıntılı günlerden kurtulacağına, iş hayatında yaşadığı stresli sıkıntılı günlerin son bulup yolunuzun açık ve rahat olacağına yorumlanır. Rüyada karanlık tünel görmek ya da tünelden geçmek; Uzun süren kötü günlerin artık sonunun geldiğine, kişinin hayatının düzene girmeye başlayacağına, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada Tünel Kazmak

Rüyada tünel kazmak; kişinin büyük emek harcayarak sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, bu işte maddi ve manevi yönden çok yatırım yapacağına, uğraştığı projeyi devreye sokmasıyla hayatının değişip emeğinin karşılığını fazlasıyla maddi olarak alacağına işaret eder. Rüyada tünel kazdığını görmek başka bir değişle ektiği zorlukların sonunda kavuştuğu itibara, bir kişiden yardım isteyerek özlediği mutluluğa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu şana, sıkıntılarının sonunda istediği paraya yorumlanır.

Rüyada Tünel Yapmak

Rüyada tünel yapmak; rüyayı gören kimsenin yeni bir işe girip hayatını sil baştan düzene sokacağına, geçmişte yaptığı serserilik dönemlerini geride bırakarak daha durgun saygın bir yapıya sahip olacağına, iş hayatında yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde gerek iş ortamında gerekse toplum içinde daima saygınlığını koruyup herkesin dilinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Karanlık Tünelden Geçmek

Rüyada karanlık tünelden geçmek; sizi bekleyen büyük bir sınavın olduğuna, bu sınavda hayatınızı değiştirecek büyük adımlar atacağınıza, aldığınız kararlar ve yaptığınız işler sadece sizin için değil aileniz içinde büyük önem arz edeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zaman da kişinin uğraşlarının sonunda özlediği yüksek mertebeye delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.