Rüyada “ Tüp ” Görmek

Tüp
Rüyada tüp görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada tüp yanması ya da tüp patlaması görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Tüp Görmek

Rüyada tüp görmek; farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada görülen tüp ilaç tüpü ise rüyayı gören kimsenin sağlık sorunları yaşayıp belli bir süre tedavi göreceğine, piknik tüpü kısa süreli tatile çıkacağınıza, büyük tüp görmek ise iş hayatında alın teri katılarak kazanılan paranın ve bu para ile alınan rızkın helal olduğuna yorulur. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada tüp görmek; bolluk ve berekete, hayırlı bol kazançlara, kısmete ailenizle güzel anlar geçirmenize yorumlanır. Rüyada görülen tüp aynı zamanda kişinin tüm hayatının işine odaklandığını ve özel hayatına zaman ayırmadığını da gösterir. Aşırı çalışma sonucunda sağlık sıkıntılarının çıkacağına da işaret eder.

Rüyada Tüp Yakmak

Rüyada tüp yakmak; rüyada tüp yaktığını görmek kişinin iş hayatında ve özel hayatında hiç bir sorun ve sıkıntıyla karşılaşmayacağına, aldığı kararlarda daima başarılı hareket edeceğine,  iş hayatında yaptığı başarılı ve özverili çalışmalar sonucu mevki ve makamın yanı sıra maddi olarak ta bolluğa ereceğine yorumlanır. Rüyada tüp yaktığını görmek aynı zaman da yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada Tüp Yanması Görmek

Rüyada tüp yanması görmek; sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmaya, hane içinde ayrılıkların son bulmasına, maddi sıkıntılardan kurtulup refaha ermeye, dini duygularının ağır basıp kendini fazlasıyla ibadete adayacağına, insanlara yardım etmeye, sevecen temiz kalpli insanlara yorumlanır. Rüyada tüp yanması görmek aynı zaman da çevrenizde bir yakınınızdan büyük destek göreceğinize, maddi sıkıntılarınızdan kurtulup bolluğa ereceğinize işaret eder.

Rüyada Tüp Patlaması Görmek

Rüyada tüp patlaması görmek; rüyayı gören kimsenin çevresinde yakın olmak isteyen kişilere karşı duyarlı ve dikkatli olması gerektiğine, duygularıyla değil mantığıyla hareket etmesine yaptığı her iş ve attığı her adımda planlı hareket edeceğine yorumlanır. Rüyasında tüp patlaması gören bir kimse büyük zorluklarla karşılaşacak riskli işlere girip maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayacak sonunda zafere kavuşacaktır.

Rüyada Tüp Doldurmak

Rüyada tüp doldurmak; rüyada tüp doldurduğunu görmek rüyayı gören kimsenin kendi ayakları üstünde durup kimseden destek almadan kendi azmiyle başarıya kavuşacağına, yaptığı her işte adını duyuracağına, aldığı kararlarda yanılmadan doğru adımlarla hareket edeceğine işaret eder. Rüyada tüp doldurduğunu görmek aynı zaman da yapmak istediği şeylere kimseden yardım almadan ulaşacağına ve çok büyük ve anlamlı işlere katılıp büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Piknik Tüpü Görmek

Rüyada piknik tüpü görmek; kısa süreli iş amaçlı seyahate yorumlanır. Rızk ile ilişkilendirilen piknik tüpü, kişinin gelirinin de artacağına yorumlanır. İçi hava ile dolu bir tüp ise bu durumda rüya sahibinin aşırı kibirli biri olduğuna yorumlanır. Rüyada piknik tüpü görmek aynı zaman da bol rızka, hayırlı bereketli kazançlara kısmete ve şansa işaret eder.

Rüyada Tüpten Gaz Çıktığını Görmek

Rüyada tüpten gaz çıktığını görmek; rüya sahibinin hane içinde yaşadığı tüm sıkıntılarının son bulup huzura ve refaha ereceğine, saygınlığı ve iyimser halleri sayesin de çevresi tarafından sevilip sayıldığına eğer rüya sahibi, gaz sızan tüpü kendisi kapatır ise, bu durumda kısmetlerini de kapatacağı gibi, mutlu hayatını da kendi elleri ile kötü duruma sokup her şeyi alt üst edeceği ne işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.