Rüyada “ Türbe ” Görmek

Türbe
Rüyada türbe görmek kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur.

Rüyada Türbe Görmek; Rüyada türbe görmek kişinin iç huzuru yakalamasına, kafasını boşaltıp, gönlünü ferahlatmasına yorulur. Rüyada türbe görmek aynı zamanda kötü insanlardan, kazadan ve beladan uzakta olmak ve geçmiş hataları tekrar etmemeye delalet eder.Bir kişi rüyada türbede üzerinin ıslandığını ya da su damladığını görürse o Allah’ın rahmetinin üzerine yağdığına işaret olarak anlamalı ve ona göre hayırlı işlere helal kazançlara yönelmelidir.

Rüyada Türbeye Gitmek;Rüyada türbeye gitmek  Dini rüya tabirlerinde son derece hayırlı bir rüyadır. İslami yorumlara göre kişinin bereketli bir yaşama sahip olacağı müjdelenir iken aynı zamanda yapmış olduğu tövbelerinin kabul olacağına ve dileklerinin Allah katında kabul göreceğine de yorumlanır. Öte yandan rüyasında türbeye giden kişinin iyi bir mümin olduğu ve yardıma muhtaç kimselere el uzattığı bu nedenle de sevabının çok olduğu anlamlarına da gelmektedir. Her türlü acıdan uzak ve müreffeh bir yaşamın da işaretçisi olan rüya, kişinin İslami kurallara uygun bir yaşama ve aileye sahip olduğu anlamına gelir. Çocuk sahibi olanlar için de hayırlı evlatlara sahip olunduğunun işaretidir.

Rüyada Türbe Kapısı Görmek; Rüyada türbe kapısı görmek hayıra işarettir. Rüyayı gören kimsenin uzun zamandır uğraşıp faaliyete sokmaya çalıştığı bir işini başarması olarak söylenir.

Rüyada Türbede Dua Etmek; Rüyada türbede dua etmek tövbeye gelmiş bir kimsedir.Geçmişte yaşadığı olumsuz olayları unutup kendini Allah katında affettirerek doğru yola ulaşmaktır.Türbede dua eden kişi gönüllü kişiler olarak ta adlandırılır bu kişiler yapılan her olumsuzluklara rağmen iyi niyetlerini bozmaz kimselere gönül koymazlar.

Rüyada Türbede Dilek Dilemek; Rüyada türbede dilek dilemek , rüya sahibini içten içe, gizlice seven ve onun için hep iyi şeyler dileyen biri olduğu anlamına gelir. Rüyada türbede dilek tutmak ayrıca kişinin iş hayatında sıkıntılı günler geçirdiğini yalnız uzaktan görmediği bir yakınının duasını sürekli alarak huzura kavuştuğunu işlerininde bir nevi yola girdiğini işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.