Rüyada “ Turp ” Görmek

Turp
Rüyada turp görmek görülebilecek en hayırlı ve en makbul nimetler arasındadır. Gerçekte de nimet ve ekmek sahibi olmaya, bolluk ve zenginlik içinde yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Turp Görmek

Rüyada turp görmek; gerçek hayatta zenginliğe kavuşmaya. nimet sahibi olmaya, manevi hayattaki yükselişe, hayırlı ve müjdeli haber almaya yorumlanır. Rüyada görülen turp aynı zaman da çok hayırlı büyük kazanç elde edecek müjdeli haberler almaya, bu müjde sayesinde elinin bir anda bollaşıp, düze çıkacağına maddi sıkıntılardan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisine hayır getireceğine işaret eder. ünlü rüya alimlerimizce turp rüyası en güzel olan hayırlı, bereketli rüyalardan dır. Bu rüyayı gören kimseler gerçek hayatta da bolluğa erer, kolay ekmek elde kazanır, tüm istek ve arzularına kavuşur.

Rüyada Beyaz Turp Görmek

Rüyada beyaz turp görmek; rüyayı gören kimsenin ciddi olmayan bir hastalığa yakalanıp kısa zaman da hastalıktan kurtulacağına, geçirdiği bu hastalıktan büyük ders çıkarıp aksi kötü giden hayatına son verip kendine yeni temiz hayat sunacağına gününün büyük bölümünü ibadetle geçirip kazançlarını hayır amaçlı kullanarak kendini maneviyata adayacağına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Turp Görmek

Rüyada kırmızı turp görmek; rüyayı gören kimsenin büyük kazanç getirecek hayırlı bir işe girip bu işte yükseleceğine, hayalini kurduğu hayatı doyasıya yaşayıp ileriye dönük güzel planlar kuracağına, çok sevdiği unutamadığı bir kimseye açılıp onunla mutlu bir hayat kuracağına yorumlanır.

Rüyada Kara Turp Görmek

Rüyada kara turp görmek; rüyayı gören kimsenin tadının kaçacak olaylarla karşı karşıya kalacağına, huzurunun bozulup tartışmaların yaşanmasına sebep vereceğine, hanesine sürekli girip çıkan dost gibi görülen bir yakınından büyük zarar görüp manevi olarak huzurunun ve düzeninin bozulacağına  işaret ederken bu rüya aynı zaman da sonu olmayan bir yola gireceğinize bu yolda sorunların yakanızı bırakmayacağına yorumlanır.

Rüyada Turp Yemek

Rüyada turp yemek; rüya sahibinin hayatını bir anda değiştirecek müjdeli bir haber alacağına bu haber sayesinde hayatının bir anda değişip maddi anlamda bolluğa ereceğine, rızkının bollaşıp kazancının çoğunu hayır amaçlı kullanacağına, karşısına çıkacak olan kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Turp Almak

Rüyada turp almak; rüyada turp aldığını görmek kişinin hayırlı işlere vesile olacağına, yaptığı işlerde insanların sevgisini kazanıp dualarına vesile olacağına, bu dünyanın sadece maddiyattan olmayıp ilahi kudrete önem verdiğine, yakın zaman da seyahate çıkıp bu seyahatte yeni insanlarla bir araya gelip yeni işlere imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Turp Satmak

Rüyada turp satmak; rüyayı gören kişinin riskli bir işe girip bu işte büyük kazançlar kaybedeceğine, hırsları uğruna elindeki mal varlığından da olup çevresinde ona yakınlık gösteren kişileri de kendinden uzaklaştıracağına işaret ederken bu rüya aynı zaman da uğraş vererek istediği varlığa, finansal külfeti bulunan tanıdığından uzak durulacağına, cefa ile birlikte ümit ettiği saygınlığa, uğraşlarının sonunda hak ettiği onura, uğraşlarının sonunda elde ettiği ticari kazanca yorumlanır.

Rüyada Turp Tarlası Görmek

Rüyada turp tarlası görmek; rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde yaşayıp bir ömür mutlu huzurlu olacağına, hayatının her noktasında istediği arzu ettiği her şeye kavuşacağına, çok sevdiği bir yakınından müjdeli güzel bir haber alıp bu haberle hayatının değişeceğine aynı zaman da Bu rüyayı gören kişi gerçekte de bol nimet ve ganimet, ekmek ve kolay geçime iyi bir iş sahibi olmaya, bolluk içinde zenginlik yaşamaya işaret edilir.

Rüyada Turp Soyduğunu Görmek

Rüyada turp soyduğunu görmek; rüyayı gören kişinin işlerinin hayal ettiği gibi gidip maddi sıkıntı çekmeyeceğine, şansının  ve kısmetinin açık olup arzu ettiği tüm dileklerine kavuşacağına, iş amaçlı farklı ortamlarda bulunup yeni insanlarla bir araya geleceğine aynı zaman da kişinin ailesiyle kısa süreli eğlence amaçlı tatile çıkıp hareketli günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Turp Topladığını Görmek

Rüyada turp topladığını görmek; rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılıp birden fazla hayırlı işe vesile olacağına, kazançlarının büyük bölümünü yatırım amacıyla kullanacağına, kişinin kendisinden başkasını düşünmeyen bir yapıya sahip olup sadece kendi çıkarları uğruna yaşayacağına aynı zaman da çevresinde olan yakınlarına soğuk davranarak onları kendinden soğuta cağına yorumlanır.  Rüyada turp topladığını görmek aynı zaman da ümitsizlikten sonra beklediği servete, cefa çekerek kavuştuğu yüksek mertebeye, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu huzura işaret eder.

Rüyada Turp Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada görülen turp sembolü farklı şekillerde yorumlanmıştır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren turp rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Turp sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada turp görmek; hayatta zenginliğe kavuşmaya. nimet sahibi olmaya, manevi hayattaki yükselişe, hayırlı ve müjdeli haber almaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.