Rüyada “ Tütsü ” Görmek

Tütsü
Rüyada Görülen Tütsü ;Rüya sahibinin ilim, din sadaka verme, rüşvet, düşman ile barış, işsiz için iş, bir sırrı ifşa, hatta aşkı ifade eder.

Rüyada görülen tütsü her manada ruhun temizliğini ifade eder.İnsanın rüyada tütsülenmesi, halk ile iyi geçinmesini günahlarından arınmayı temizliği ve hak yoluna gideceğine işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada Görülen Tütsü ; ilim, din sadaka verme, rüşvet, düşman ile barış, işsiz için iş, bir sırrı ifşa, hatta aşkı ifade eder. Rüyada görülen efsun tütsüleri; düşmanı kahretmeye, kıskanç insanları yenmeye, korku ve hastalıktan kurtulmaya, sihri iptal etmeye, sahipleri için rızkı toplamak için yapıldığından, rüyada niyet ettiği şeyi meydana gelmesi demektir.

Bazı Rüya Yorumlarına Göre de Tütsü ; Yanan ve çevreye kokular saçan tütsü, duygu, düşünce ve tavırlarımızla, çevremizdekiler için yarattığımız atmosferi ve onarın bizle ilgili izlenimlerini simgeler. Eğer tütsüden biz ve rüyadaki diğer insanlar hoşnut sak, ilişkilerimizde her şey yolunda demektir. Tersi durum, çevremizdekiler üzerinde rahatsız edici etkilere yol açmış olabileceğimiz konusunda bizi uyarır. Rüyada misk çiçek kokuları görmek 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.