Rüyada “ Tutuklanmak ” Görmek

Tutuklanmak
Rüyada tutuklandığını gören kişinin, başka insanların değer yargıları ve fikirleriyle ilgili kaygı ya da merak duyguları içinde olduğu söylenebilir.

Rüyada Tutuklanmak

Rüyada tutuklanmak; rüya alimlerine göre rüyada tutuklandığını gören kişinin, başka insanların değer yargıları ve fikirleriyle ilgili kaygı ya da merak duyguları içinde olduğu söylenebilir. Çoğu durumda, toplumun ahlaki değerleri ve bunlara bağlı baskıyla kişinin kendini özgürce ifade edemediği yorumu yapılır. Rüyada tutuklanmanız, sizde sıkıntılı bir ruh hali yarattıysa, içinde bulunduğunuz çevrenin özgürlüğünüzü rahatsız edici derecede kısıtladığını düşünebilirsiniz. Bu, yalnızca günlük yaşamla ilgili bir özgürlük kısıtlanması olmayıp söz gelimi, iş yerinizde başkaları tarafından yaratıcılığınızın ve üretkenliğinizin de kısıtlandığı anlamına gelebilir. Rüyada tutuklandığınızı görmeniz kişinin genel manada günlük yaşantısında yaşadığı sıkıntılarda olaylardan dolayı bu şekilde rüya görür.

Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklandığını görmek; hemen hemen tutuklanmakla aynı yorumu içerip rüyayı gören kimsenin iş hayatında parasal anlamda ciddi sıkıntılar yaşayacağına, olacağına kesin inandığı maddi değer olarak gördüğü işlerin gerçeğe dönememesinden dolayı sıkıntıya düşüp ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşayacağına bu sorunlar yüzünden çok üzüleceğine işaret edilir.

Rüyada Tutuklandığını Duymak

Rüyada tutuklandığını duymak; rüyayı gören kimsenin iş hayatında yaşadığı sorunlara çözüm ararken başına yeni sıkıntılar geleceğine, bu sıkıntılar yüzünden iş hayatından hem de özel hayatından soğuyup herkesten uzak yerlere kaçacağına, en zor gününde vefalı bir dostu sayesinde ayakta durmaya çalışacak yaptığı her işi mantık çerçevesinde planlı programlı hareket ederek yaparak sorunlarından biraz olsun kurtularak hayatı biraz olsun anlamlı hale getireceğine yorumlanır.

Rüyada Birinin Tutuklandığını Görmek

Rüyada birinin tutuklandığını görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında yaşadığı sorunları çözmekte yardımcı olacak ondan maddi ve manevi destek esirgemeyecek sıkı sağlam bir dosta sahip olacağına bu dostu sayesinde ciddi sorunlarından kurtulup düze çıkacağına, aynı zaman da kişinin ailesiyle de yaşadığı kırgınlıkların son bulup mutlu günlerine tekrar döneceklerine yorumlanır.

Rüyada Eşinin Tutuklandığını Görmek

Rüyada eşinin tutuklandığını görmek; rüyayı gören kişinin tüm sıkıntı ve sorunlarının geride kalıp rahata huzura ereceğine, iş hayatında şansının ve kısmetinin açılıp talihinin döneceğine, kişinin yaptığı küçük yatırımların kat kat artarak çoğalacağına, aynı zaman da rüya sahibinin tövbe ederek tüm günahlarından arınacağına hak yolunda ilerleyip huzura ereceğine yorumlanır.

Rüyada Tutuklanmak Ve Ağlamak

Rüyada tutuklanmak ve ağlamak; rüyayı gören kişinin çalışma hayatında zor dönemler yaşayıp maddi sıkıntılara düşeceğine bu sıkıntılardan dolayı gerek aile içinde gerekse sosyal hayatında ciddi sorunlar yaşayıp kırgınlıkların süreceğine, ancak rüya sahibinin azmi ve kararlılığı sayesinde tüm sıkıntılarından kurtularak rahata ereceğine, istediği tüm arzularına kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Hapse Girmek

Rüyada hapse girmek; rüyasında hapishaneye belirli bir suçtan dolayı girdiğini görmek, şuanda çalıştığı işinden kovulacağı yahut devlet dairesinde memur ise o memuriyetinden atılacağı ile tabir edilir. Eğer hapisten çıktığı gören biri için hayatında yeni başlangıçların olabileceğini, mutluluk kapısını çalması an meselesi olduğuna işarettir. Rüyasında hapishaneye düşüp ve odasına pencereden giren bir ışık görse, yahut hapishanede yatarken hapishane duvarlarının olmayıp baktığı yerin gökyüzü ile yıldızlarla dolu olduğunu görenin, hapishaneden kurtulacağına yahut almış olduğu cezasının hafifleyeceğine delalet eder.

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada kelepçe görmek; rüya sahibinin kısmetsizliği, şansızlığı ve mutsuzluğu şeklinde tabir edilir. Kişi için bir sorun bitmeden hemen arkasından diğerinin geleceğine ve işlerin bir hayli karışacağına delalet eder.

Rüyada Tutuklanmak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada tutuklandığını  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla kişiyi olumsuz yönde etkileyen tutuklanmak rüya tabirini  sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Tutuklanmak sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada tutuklanmak ya da tutuklandığını görmek; Çoğu durumda, toplumun ahlaki değerleri ve bunlara bağlı baskıyla kişinin kendini özgürce ifade edemediği yorumu yapılır. Rüyada tutuklanmanız, sizde sıkıntılı bir ruh hali yarattıysa, içinde bulunduğunuz çevrenin özgürlüğünüzü rahatsız edici derecede kısıtladığını düşünebilirsiniz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.