escort alanya

Rüyada “ Tuvalet ” Görmek

Tuvalet
Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin ailevi düzenine, her ailede olan ufak atışmalara, kişinin hanımı ile geçireceği baş başa zaman tabir edilmiştir.

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin ailevi düzenine, her ailede olan ufak atışmalara, kişinin hanımı ile geçireceği baş başa zaman tabir edilmiştir. Gören kişilerin rızkını helal yollardan alın teri ile kazanmasına, kendi yağında kavrulmaya delalet eder. Rüyada tuvalet görmek, eşler arasında yaşanan tatsız tartışmalara yaşanan sorunlara rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin gördükleri tuvalet temiz ise, kişinin kısık bütçeye sahip olmasına, ailesine olan bağlılığına işaret eder. Rüyada tuvalet görmek, kişinin hanımının hamaratlığına, hoş sohbet olmasına, çoçuklara olan samimiyete yorumlanır. Aynı zamanda bekar kişilerin bu rüyayı görmesi, geçim derdi yaşamaya fakat huy bakımından güzel biri ile nikahlanmaya vesiledir. Rüyada tuvalet görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tuvalet Görmek Ne Demek

Rüyada tuvalet görmek, kişinin geçim sıkıntısı içersinde olmasına fakat eşi ve ailesinden gördüğü manevi desteğe yorulur. Gören kişilerin emek ve çaba sarf etmesine, zor günlerin üstesinden gelmeye delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin hanımına ve mahremine yorulur. temiz ve geniş tuvalet kişinin hanımının anlayış sahibi, geçim için elinden geleni yapan biri olmasına, evin reisine karşı itaatkar davranışlar içerisinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Tuvalette Kilitli Kalmak

Rüyada tuvalette kilitli kalmak, kişi için üzücü haberler almaya, aile içinden birinin kaybına işaret eder. Gören kişilerin sabır ve sukunet içersinde geçireceği bir döneme yorumlanır.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz tuvalet görmek, evin hanımına işaret eder. Gören kişilerin eşlerinin ağır başlı, hayatın zorluklarını görmüş,  hanım bir kadın olmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin eşlerinin kişiye sonsuz bağlı olmasına, zor bir hayat yaşamalarına rağmen sabır ve sukunet içerisinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Tuvaletin Pis Kokması

Rüyada tuvaletin pis kokması, rüya sahibinin hanımından dolayı sıkıntı olmasına işaret eder. Huysuz, aksi her şeyde bir tartışma çıkaran bir kadına delalet eder. Gören kişilerin bu kişiden yana çevresine karşı ezik duruma düşmesine, huzursuz bir aile hayatına tabir edilmiştir.

Rüyada Tuvaletin Taşması

Rüyada tuvaletin taşması, hayırlı bir rüya olmak ile beraber evin hanımının gebe olmasının alametidir. Gören kişilerin müjdeli bir habere nail olmalarına, yüzünün güleceğine, ailesi ile mutlu bir yuvaya sahip olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Tuvalete Girmek

Rüyada tuvalete girmek, kişinin yaşamı boyunca büyük hatalar içersinde olduğuna, günahkar bir yaşam sergilemesine fakat yaşanan pişmanlığa işaret eder. Gören kişilerin hak yoluna dönmesine, tövbe edip hayır içersinde olacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalete Düşmek

Rüyada tuvalete düşmek, kişinin günahlar içerisinde olmasına yorulur. Gören kişilerin harama meyil etmesine, zina yapmasına veya nikah dışı bir çoçuk edinmeye delalet eder.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak, kişinin maneviyattan uzak bir yaşam sürmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dünyanın aldatılıcılığına kanmasına, paraya çok önem verdiğine tabir edilmiştir.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek, rüya sahibinin başarısızlıklarına işaret eder. Gören kişilerin elinden çıkacak mal ve mülke yorumlanır.

Rüyada Tuvalette Pislik Görmek

Rüyada tuvalette pislik görmek, parasal anlamda güce işaret eder. Gören kişinin eline geçecek yüklü miktarda varlığa tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.