escort alanya

Rüyada “ Tuvalet Taşması ” Görmek

Tuvalet Taşması
Rüyada tuvalet taşması görmek, kişinin maddi olarak büyük olanaklara sahip olmasına, mal ve mülke nail olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada tuvalet taşması görmek, kişinin maddi olarak büyük olanaklara sahip olmasına, mal ve mülke nail olmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında yüksek kazançlar içersinde olmasına, kar oranı yüksek işlere yöneleceğine tabir edilmiştir. Rüyada tuvalet taşması görmek, kişinin aile bireylerinden biri ile olan sorun ve sıkıntılarını gidermesine, barışın sağlanmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin uzun süredir yaşadığı duygusal boşluktan kurtulmasına, endişelerinden arınacağına işaret eder. Rüyada tuvalet taşması görmek, rüya sahibinin beklenmedik yerlerden nasipleneceğine, miras yada toplu paraya sahip olacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin fakirlikten kurtulmasına, yaşamını lüks içersinde geçirmesine yorumlanır. Rüyada tuvalet taşması görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tuvalet Taşması Görmek Nedir

Rüyada tuvalet taşması görmek, görülenin aksine hayır içeren bu rüya kişinin geniş rızıklar ile rızıklanmasına, güç sahibi olmaya işaret eder. Gören kişilerin istek ve arzularına ulaşabilecek imkanlara sahip olacağına, çok çalışıp çok kazanmaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin uzun süredir küs olduğu aileden biri ile tekrar konuşmaya başlayacağına, aradaki buzların erimesine tabir edilmiştir.

Rüyada Hela Görmek

Rüyada hela görmek, rüya sahibinin pek hoşlanmadığı birinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin her daim yakınında bulunan, kişinin hal ve hareketlerinden hoşlanmadığı birine tabir edilmiştir. Rüyada görülen pis hela çok mal ve mülke, Temiz hela ise elden çıkacak maddiyata yorumlanır.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek, kişinin içinde bulunduğu maddi ve manevi zorlukların üstesinden geleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptığı hatalı davranışlardan pişmanlık duymasına, tövbeye yönelip, bundan sonraki yaşamında hayır içersinde olacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalete Düşmek

Rüyada tuvalete düşmek, farklı anlamlar içeren bu rüya kişinin içinde bulunduğu sıkıntılara işaret eder. Kişi kendisini pis bir tuvalete düştüğünü görür ise, yanlış arkadaşlıklar içersinde olmasına delalet eder. Rüyada temiz bir tuvalete düştüğünü görmek ise, kişinin yardımına yetişecek bir kadının varlığına yorumlanır.

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek

Rüyada alafranga tuvalet görmek, rüya sahibinin geçmişteki bir takım olayalara takılı kalmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı gören evli kişilerin ailesine güvensizlik içersinde olmasına, sık sık kavga ve kırgınlıkların yaşanacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.