escort alanya

Rüyada “ Tuvalet Temizlemek ” Görmek

Tuvalet Temizlemek
Rüyada tuvalet temizlemek, kişi için hayır ifade etmeyen bu rüya elden çıkan mal ve mülke, yaşanacak sorunların kişiyi bunaltmasına işaret eder.

Rüyada tuvalet temizlemek, kişi için hayır ifade etmeyen bu rüya elden çıkan mal ve mülke, yaşanacak sorunların kişiyi bunaltmasına işaret eder. Gören kişilerin iş yada ailevi sorunlar ile baş başa kalmasına, keyfinin kaçmasına, rahatının bozulmasına delalet eder. Rüyada tuvalet temizlemek, elindeki imkanları kaybetmeye, kişinin önüne gelen fırsatları değerlendirememesine rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin maddi sıkıntılar yaşayacağına, geçim derdi yaşanmasına ve borçlanıp kişinin uykularının kaçacağına tabir edilmiştir. Rüyada tuvalet temizlemek, kişinin güven duyduğu kişilerden darbe almasına, yapılan hamlelerin boşa çıkmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin kısa sürelide olsa yaşanan olumsuzlukların etkisi ile sağlığının bozulmasına yorumlanmıştır. Rüyada tuvalet temizlemek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Tuvalet Temizlemek Nedir

Rüyada tuvalet temizlemek, görülenin aksine sorun ve sıkıntılar yaşamaya, üst üste gelen aksiliklere tabir edilmiştir. Gören kişilerin çok zor ve meşakkatli bir zamandan geçeceğine rivayet edilmiştir. Rüyada tuvalet temizlediğini görmek, kişinin ticari yaşamındaki zararlarının ailevi sorunlara yol açacağına delalet eder. Gören kişilerin yaşadıklarından dolayı gergin bir yapısı olacağına ve kırıcı davranışlar içersinde olmaya yorulur.

Rüyada Tuvalet Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvalet temizlediğini görmek, kişinin büyük umutlar ve çok kazanma hırsı ile girdiği işlerden büyük kayıplar yaşamasına işaret eder. Gören kişilerin mali olarak iflasın eşiğine gelmesine, bela ve musibetlerin kişinin üzerine çökmesine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Pisliği Temizlemek

Rüyada tuvalet pisliği temizlemek, kişinin büyük çaba ve emek harcayarak elde ettiği mal ve mülkü akılsızca davranışlar içersinde tüketmesine işaret eder. Gören kişilerin savurgan davranışlar içersine gireceğine, mantıksız yatırımlar yaparak elindekini kaybetmesine tabir edilmiştir.

Rüyada Bok Temizlemek

Rüyada bok temizlemek, rüya sahibi için hayırlı görülmemiş olup, kişinin çevresindeki art niyetli insanlar yüzünden para ve mal kaybetmesine işaret eder. Gören kişilerin yanlış arkadaşlıklar yapıp, bu kişilerin hatalı yönlendirmeleri yüzünden zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada Boklu Tuvalet Temizlemek

Rüyada boklu tuvalet temizlemek, benzer ifadeler içermek ile beraber, kişinin kara vermesi gereken yerlerde geç kalmasına, fırsatların kaçmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendi hataları yüzünden geçim derdi yaşayacak konuma gelmesine tabir edilmiştir.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak, uğur olarak görülmüş olan bu rüya kişinin bir anda yıldızının parlamasına işaret eder. Gören kişilerin ans ve talihlerinin açıklığına, elini attığı her işte yüzünün gülmesine yorumlanır.

 

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek, görülenin aksine kişinin zenginlik yaşamasına, parasına para, malına mal katmasına tabir edilmiştir. Aynı zamanda girişilen işlerde yüksek karlar elde edileceğine rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.