Rüyada “ Tuzlu Fıstık ” Görmek

Tuzlu Fıstık
Rüyada tuzlu fıstık görmek, makam ve mertebe sahibi olmaya çalışarak elde edeceği uzun bir geleceğe büyük mutluluklar yaşamaktır.
Etiketler:

Rüyada tuzlu fıstık görmek, makam ve mertebe sahibi olmaya çalışarak elde edeceği uzun bir geleceğe büyük mutluluklar yaşamaktır. Hedeflerinin beklediği zamanda gerçekleşeceğine maddi anlamda yükseleceğine yorumlanır. Yaptığı yanlışlardan geri döneceğine ve düşünerek hareket edeceğine işaret eder. Ruh eşini bulacağına ve hayatta herşeyi beraber yapacağına delalettir. Rüyada tuzlu fıstık yediğini görmek, şans yakalaması ve bu şansını iyi anlamda kullanacağına ifade edilir. Her gün rızkın artması ve emeklerinin karşılığını kat kat alacağına yorum yapılır. Rüya sahibinin bu rüyası kötü anlamı pek fazla yoktur. Eğer kişi rüyasında birinden tuzlu fıstık alıyorsa, bir hediye alacağı manasına gelir. Eğer başkası size tuzlu fıstık veriyorsa size gelecek olan bir müjdenin habercisidir. Rüyayı gören kişinin bir aile büyüğü ile yakın zamanda yapacağı bir fikir alışverişi olduğuna delalettir. Sıkıntılarının sorunlarının çok fazla sürmeden ortadan kalkacağına alamet edilir.

Rüyada Tuzlu Fıstık Yemek

Rüyada tuzlu fıstık yemek, büyük şans elde etmek olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır. Beklediklerine ulaşması bunları kolay yönden elde etmesi manasına gelir. Çalışma hayatında olan birisi için yeni bir işe adım atması ve bu işin kişi için çok hayırlı olduğuna yorumlanır. Moralinin yüksek olacağı bir zamana girmesi ve mutlu olacağı gelişmelere işarettir. Hane için verilecek olan bir kararın olduğu görülür. Bu kararın herkes için çok hayırlı olacağı yönündedir. Rüyada kabuklu tuzlu fıstık görmek, bu zamana kadar üzüntü çektiğiniz durumların ortadan kalkacağına ifade edilir. Kazanılan maddiyatın önemli işlerde kullanılacağına tabir edilir.

Rüyada Tuzlu Fıstık Bulmak

Rüyada tuzlu fıstık bulmak, kişinin kendi şansını kendisi oluşturması manasına gelir. Rüyada tuzlu fıstık bulduğunu görmek, şans ve bahtın çok açık olması her konuda illa muvaffak olmasıdır.

Rüyada Tuzlu Fıstık Yediğini Görmek

Rüyada tuzlu fıstık yediğini görmek, gören kişinin yakın zamanda çok büyük bir mutluluk yaşamasıdır. Aynı zamanda kişinin yakın zamanda söz, nişan gibi bir durumunun olacağına yorum yapılır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.