Rüyada “ Tuzlu Su İçmek ” Görmek

Tuzlu Su İçmek
Rüyada tuzlu su içmek, tuz şeytanın gözünü kör eder içtiğiniz su sizi kem gözlerden koruyarak sıkıntılarından kurtulmanızdır.
Etiketler:

Rüyada tuzlu su içmek, tuz şeytanın gözünü kör eder içtiğiniz su sizi kem gözlerden koruyarak sıkıntılarından kurtulmanızdır. Hem güç hemde inancın yüksek olması manasına gelir. Keyfinin kaçacağı bir şeylerin olacağına ve ama bunun uzun sürmeyeceğine düşmanlarının kahır olacağına yorumlanır. Daha çok neşesinin ve hane huzurunun yerinde olacağına işarettir. İç huzuru bulacağına ve hayatında doğru kararlar vereceğine ifade edilir. İtibar göreceği şeylerin olacağına etrafında herkesin sevgisini kazanacağına delalettir. Ona sıkıntı veren çevresinde ve yanında onu sıkıntıya sokan kişilerden kurtulacağına tabir edilir. Aynı zamanda bol bol hayırlı duası almak demektir. Rüyada tuzlu yemek yemek bir duruma şaşırmak hatta şok olmak anlamıda delalet eder. İnsanlara sevgisi ve ilgisi sayesinde herkesin sevgilisi olacağına yorulur. Çalışan birinin çok yakın zamanda yükseleceğine yada daha iyi bir iş haberi alacağına işarettir. İçinde olan kalp kırıklıklarını unutması anlamına da gelir.

Rüyada Tuzlu Su Görmek

Rüyada tuzlu su görmek, bazı konularda birisiyle yüzleşmek zorunda kalacağına işaret edilir. Aynı zamanda kişinin kendini çok yalnız hissettiğine işaret eder. Ama tuzlu çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin ruhani sıkıntılarının kalmayacağına ve yakın zamanda feraha ereceğini gösterir. Evli kimseler için hanede huzurun yerine geleceğine ve kim huzursuzluk veriyorsa o kişinin hayatınızdan çıkacağına delalettir. Hane deki nimetin ve bereketin çoğalacağına eşleri çok güzel mutluluklar beklediğine ifade edilir. Çektiği acıların son bulması ve kısa sürede mutlu olacağı bir haber alacağı yönündedir. Kişinin amacına ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Tuzlu Su İçtiğini Görmek

Rüyada tuzlu su içtiği görmek, hayırdır ve hayırlı olacak olan şeyin sizi bulması manasına gelir. Rüyasında tuzlu su gören güzel mutluluklar yaşar ve üzerinden nazar kalkar.

Rüyada Birini Tuzlu Su İçerken Görmek

Rüyada birini tuzlu su içerken görmek, gördüğünüz kişinin şansının bahtının açılacağına yorumlanır. Aynı zamanda yeni başarılar elde etmesi ve çektiği çilelerden kurtulması anlamında tabir edilir.

Rüyada Su İçmek Ne Anlama Geliyor

Rüyada su içmek ne anlama geliyor, su görmek iyi bir yaşam rızık bollu anlamına geliyor. Rüyada su içtiğini görmek, eline geçecek olan malın mülkün çoğalması, temizliği saflığı delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.