escort alanya

Rüyada “ Üç Harfli ” Görmek

Üç Harfli
Rüyada üç harfli görmek, rüya sahibinin karşısına çıkan, davranışları ile kişiyi kandırma ve dolandırma isteği içersinde olan birine işaret eder.

Rüyada üç harfli görmek, rüya sahibinin karşısına çıkan, davranışları ile kişiyi kandırma ve dolandırma isteği içersinde olan birine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin üç kağıttan çekinmeyen, kazanma hırsı ile haram yemekten ve her türlü kötülüğü göze alan biri ile tanışmasına delalet eder. Rüyada üç harfli görmek, günah işlemekten, fitne ve fesat çıkarmaktan hoşlanan biri ile rüya sahibinin yollarının kesişmesine tabir edilmiştir. Görülen bu rüyada kişinin bu fitne yuvasından zarar göreceği olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada üç harfli görmek, kişinin yaşadıklarından dolayı ruhi ve fiziki olarak sıkıntılar yaşamasına, uzun süre kendisini toparlayamayacağına yorumlanır. Rüyada üç harfli görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Üç Harfli Görmek İslami

Rüyada üç harfli görmek islami yorumuna göre, kişinin huzursuzluklar ile dolu bir dönem geçirmesine, iş ve aile yaşamında sorunlar ile uğraşmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin çevresini yalancı ve dolandırıcılar ile çevrilmiş olmasına, bu kişiler ile uğraşmaktan kişinin maddi ve manevi olarak yıpranacağına işaret eder. Rüyada üç harfli gören kişi, kişinin kötülüğünü ve zarar görmesini isteyen kişilerin varlığı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Üç Harflilerin Musallat Olduğunu Görmek

Rüyada üç harflilerin musallat olduğunu görmek, kişiye gülüp, arkasından iş çeviren yalancı birinin varlığına işaret eder. Bu kişinin rüya sahibine her daim dost gibi görünüp, aslında zararını isteyen birinin varlığına, kişiye vereceği zarara yorumlanır.

Rüyada Üç Harfliyi Öldürmek

Rüyada üç harfliyi öldürmek, çoğu insana zararı dokunan, fitne ve fesat davranışları ile insanların arasını açan birine, rüya sahibinin istemeden yardım etmesine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin çevresindeki insanları iyi davarnması gerektiği olarak da tabir olunur.

Rüyada Üç Harfliler İle İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada üç harfliler ile ilişkiye girdiğini görmek, kişinin çevresinde kendisine yalan konuşan ve kötülüğünü isteyen bir kişinin varlığını anlamasına, bu kişinin kurduğu tuzağa kendisini düşüreceğine işaret eder. Bu kişinin rüya sahibine zarar veremeyecek konuma gelmesine

Rüyada Üç Harfliyi Hissetmek

Rüyada üç harfliyi hissetmek, rüya sahibinin yakın çevresinde olup, kişiye maddi ve manevi anlamda huzursuzluk veren birine işaret eder. Gören kişilerin bu kişiden uzak bir yaşamı tercih edeceğine, ortamından uzaklaştıracağına yorulur.

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek, sahtekar ve hilekar biri ile tanışmaya bu kişiden görülen zarara işaret eder. Bir bakıma kişiye karşı uyarı niteliğinde olan bu rüya, kişinin bu tarz kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.