escort alanya

Rüyada “ Uçağın Düşmesi ” Görmek

Uçağın Düşmesi
Rüyada uçağın düşmesi, kişi için hayra görülmemiş olan bu rüya, rüya sahibinin hayır olarak gördüğü bir takım olayların aslında kişinin aleyhine olmasına yorulur.

Rüyada uçağın düşmesi, kişi için hayra görülmemiş olan bu rüya, rüya sahibinin hayır olarak gördüğü bir takım olayların aslında kişinin aleyhine olmasına yorulur. Görülen bu rüya kişinin sevinip, neşe duyduğu iş yada gelişmelerden sonradan pişmanlık yaşamasına, üzülüp sıkılacağına tabir edilmiştir. Rüyada uçağın düşmesi, üzücü ve keder duyulacak haberler almaya, büyük umutlar ile girişilen işlerde hayal kırıklığı ve hüsran yaşamaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında yaşadığı hüsranlar yüzünden aile içi sorunlar yaşamasına, hanede tartışmaların yaşanmasına işaret eder. Rüyada uçağın düştüğünü görmek, terslik ve aksiliklerin yaşanmasına, karmaşık bir ruh hali içersinde olmaya yorumlanır. Rüyada uçak düşmesi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Uçak Düşmesi Görmek Nedir

Rüyada uçak düşmesi görmek, boş hayaller peşinde koşmaya, gerçekleşmeyecek istekler ile zaman geçirmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin beklenmedik üzücü olaylar yaşamasına, keder ve tasa yaşayacağı olaylar yaşanacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişi için bir takım yaşanacak olumsuzluklar için uyarı niteliğinde olup, kişinin bu olumsuzluklara karşı önlem alması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, rüya sahibinin yaşadığı bela ve musibetlerden ders alıp geleceğe umutla bakmaya işaret eder. Görülen bu rüya art niyetli kişilerin verdiği zararlardan kurtulmaya, kişinin yaşamını tekrar inşa edeceğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Düşmesi Ve Patlaması görmek

Rüyada uçak düşmesi ve patlaması görmek, başa gelecek sıkıntı ve sorunlara işaret eden bu rüya, beklenmedik problemlerin başgöstermesine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin zor ve meşakkatli bir yolun beklediği olarak da tabir olunur.

Rüyada Uçak Düşmesi Ve Yandığını Görmek

Rüyada uçak düşmesi ve yanması görmek, patlama rüyası ile benzer anlamlar içermek ile beraber, kişinin iş ve özel yaşamına dair kavga ve kırgınlıklara tabir edilmiştir. Bazı alimlere göre ise bu rüya görülenin aksine, yaşanan sıkıntılardan feraha ermeye, yeni bir düzen kurmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Uçak Kazasında Öldüğünü Görmek

Rüyada uçak kazasında öldüğünü görmek, kişinin bitme noktasındayken tekrar ayağa kalkmak adına gayret göstreceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yılmadan mücadele edeceğine, kendisindeki olumsuzlukları gidererek Allah’ın izni ile tekrar düze çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Bindiğin Uçağın Düşmesi

Rüyada bindiğin uçağın düşmesi, ticari yaşam ile tabir edilmiş olan bu rüya, itibar kaybetmeye, zarar ve ziyana uğramaya yorumlanır. Kişinin yakın çevresi tarafından aldatılıp, dolandırılacağına, sorumsuz davranışları yüzünden sıkıntılar ile boğuşacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.