escort alanya

Rüyada “ Uçağını Kaçırmak ” Görmek

Uçağını Kaçırmak
Rüyada uçağını kaçırmak, farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya kişinin önüne kadar gelen rızkı ve fırsatı kaçırmasına işaret eder.

Rüyada uçağını kaçırmak, farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya kişinin önüne kadar gelen rızkı ve fırsatı kaçırmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişiye uyarı niteliğinde olup, sonradan pişmanlık duyacağı iş yada sosyal yaşama dair kaçan imkanlara rivayet edilmiştir. Rüyada uçağını kaçırmak, kişinin elindeki imkanları yerinde kullanamadığına fakat gerekli dersi alıp, bundan sonraki yaşamında daha emin adımlara atacağı olarak da delalet eder. Bu rüyayı görenlerin önüne daha bir çok imkanın çıkacağına, kişinin bu fırsatlara karşı uyanık olması gerektiğine tabir edilir. Rüyada uçağını kaçırdığını görmek, rüya sahibinin yaşanan olaylara karşı dar penreden bakmaması gerektiğine, daha geniş düşünüp fırsatları yakalamasına yorumlanır. Rüyada uçağını kaçırmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Uçağını Kaçırmak Ne Demek

Rüyada uçağını kaçırmak, rüya sahibinin kafa karışıklığı yaşamasına, ehvam ve kuşkulardan kurtulamadığına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin ayağına kadar gelen rızıkları farkemediğine, daha iyi bir yaşam sürmek istiyor ise, çevresine karşı algılarını açması gerektiğine yorumlanır.  Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşanan pişmanlıklardan ders çıkaracağına, daha akıllıca adımlar atacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Uçak Kaçırmak

Rüyada uçak kaçırmak, kişi rüyasında uçak kaçırdığını gören kişi, hırslarına yenik düşerek maddi olarak harama meyil eder. Görülen bu rüya kişinn kazanma hırsı ile başkalarının mal ve mülküne göz koymasına, haklarına tecavüz etmesine yorumlanır.

Rüyada Uçak Biletini Kaybetmek

Rüyada uçak biletini kaybetmek, kısa süreli gerginlikler yaşamaya, sevilen ve değer verilen birini unutkanlık yüzünden kırmaya tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bir takım olaylar adına verdikleri sözleri gerçekleştiremeyeceklerine, söz verilen kişi ile yaşanacak kısa süreli küslüğe delalet eder.

Rüyada Uçak Saatini Kaçırmak

Rüyada uçak saatini kaçırmak, kişinin elindeki imkanları yerinde kullanamadığına, bir takım  geçici sorunlar yaşanacağına işaret eder. Görülen bu rüya yaşanan olumsuzluklar nedeni ile kısa süreli huzurun kaçmasına, gergin bir ortamda bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Uçağa Geç Kalmak

Rüyada uçağa geç kalmak, zamanı ve imkanları yerinde kullanılmadığına, geçen zamanın kişinin aleyhine olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişi için uyarıcı olup, bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine, gelecek yaşatısı için açılan kapılara gereken önemi vermesi gerektiğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.