Rüyada “ Uçak ” Görmek

Uçak
Rüyada uçak görmek rüya sahibinin önünde bir takım engellerin olduğu ve bu sıkıntılardan kurtuluşu aradığına işaret eder.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada uçak görmek; rüya sahibinin önünde bir takım engellerin olduğu ve bu sıkıntılardan kurtuluşu aradığına işaret eder.Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüyada sıkıntılarından maddi ve manevi bir şekilde kurtulacağına ve selamete ereceğine yorumlanır.Rüyayı gören kişinin bundan sonraki hayatında daha düzenli ve tedbirli olacağına ve hayatının renk kazanacağına da delalet eder.Bazı rüya yorumlarında rüyada uçmak rüya sahibinin aklında ve kalbinde olan ve yapmakta çok istekli olduğu bir projenin başlayacağına ve hayallerinin gerçekleşeceğine yorumlandığı da bilinir.

Dini Rüya Alimlerine Göre Rüyada Uçak Görmek; önünüze çıkan fırsatları değerlendirip iş hayatında yaşamış olduğunuz engelleri atacağınıza yolunuza taş koymak isteyip düzeninizi bozmak isteyen kişilerin planlarını bozacağınıza, aynı zamanda belli bir konuya daha geniş bir çerçeveden bakmanız gerektiğine yorumlanır. Eğer uçağı havalanırken gördüyseniz, bu uzun zamandır yapmayı planladığınız bir projenin artık hayata geçme vaktinin geldiğini gösterir.

Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

 Rüyada uçak düştüğünü görmek; rüya sahibinin planladığı hayalini kurduğu ve istediği şeyleri yerine getiremeyeceği ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorumlanır.Bu rüyada rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekleşemediği ve yaşantısını bir düzene sokamayacağına yorumlanır.

Rüyada Uçak Kullanmak

Rüyada uçak kullandığını görmek; rüya sahibinin hayatında olacak değişiklikler olduğu ve yaşantısını maddi ve manevi düzene soktuğuna yorumlanır.Girmiş olduğunuz bir takım işlerde size bağlı dostlar edinip hep birlikte kakılacağınızı da delalet eder.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek; rüya sahibinin yapmış olduğu ve yapacak olduğu planların gerçekleşmeyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Uçağa Binmek

Rüyada uçağa bindiğini görmek; geçmişteki sıkıntılarınızdan kurtulup yaşantınızın düzene gireceği ve maddi manevi huzura kavuşup sıkıntılardan dert ve tasalardan kurtulduğun uzun işaretidir. Rüyada uçağa bindiğini görmek, iş amaçlı ya da turistlik gezinti amaçlı kısa süreli yolculuğa çıkacağınıza, farklı yerler ve farklı insanlar görerek yeni ortamlara gireceğinize, iş hayatınız da eğlenceli zaman geçireceğinize yakın zaman da kısmetinizin açılacağına işarettir.

Rüyada Uçağın Saatini Kaçırdığını Görmek

Rüyada uçağın saatini yani vaktini kaçırdığınızı görmek; yapılacak bu rüya yorumun tamamen psikolojik bir terimi olup bu rüyada da yapılacak yorumda rüya sahibinin yapmış olduğu planların ve içinde olduğu bir takım sıkıntıların halen devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Uçakta Uyumak

Rüyada uçakta uyuduğunu görmek; ummadığınız bir anda size gelecek olan bir mükafatın farkına varmadan size geleceğine delalet eder.Rüyada uçakta uyumak farkında olmadan ele gelecek olan hediye olarak da bilinir.

Rüyada Çok Sayıda Uçak Görmek

Rüyada birden fazla uçak görmek; elinize geçecek olan birden fazla fırsatın olacağı ve kısa bir süre içinde maddi ve manevi zenginliğe kavuşacağınıza huzurun ve muhabbetin sizi terk etmeyeceğine işaret eder. Eğer rüyada bu uçaklardan birine binmeyip yada kaçırdığınızı hissediyorsanız elinize geçecek olan fırsatları değerlendiremeyeceğine de delalet eder.

Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüyada uçak bileti görmek; rüyayı gören kimsenin yaşantısında değişiklik yaparak durgun, monoton giden hayatını renkli ve eğlenceli hale getirerek olumsuzluklardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, yakın zaman da müjdeli bir haber alıp hayatının kısa süreli de olsa değişeceğine, iş amaçlı yolculuğa çıkıp kazançlı işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Bileti Aramak

Rüyada uçak bileti aramak; yeniliklere açık, durgunluktan hoşlanmayan, daima ileriye dönük hareket eden, öğrenime açık kimselere delalet eder. Rüyasında uçak bileti arayan kimse iş hayatında farklı dallarda sektörlerde bulunarak kendisini geliştirir, bir den fazla dalda başarılı işlere imza atar.

Rüyada Uçakta Yemek Yemek

Rüyada uçakta yemek yemek; sıkıntıya işaret eder. Bu rüya sizin iş hayatınızda duyduğunuz üzücü olaylardan dolayı canınızın sıkılacağına, sevdiğiniz insanlara karşı mahcup olarak onlara karşı pasif kalacağınıza yorumlanırken bu rüya bazen de hayır amaçlı yapılan bir yardıma insanların sevgisini kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Uçak Arızası Görmek

Rüyada uçak arızası görmek; yaşayacağınız sorunlar yüzünden başınızın dertten kurtulamayarak  huzursuzluk yaşayacağınıza, hırslarınız yüzünden elinizdeki mal varlığınızdan olup sıfırı tüketeceğinize, yakın zaman da yaşayacağınız huzursuz bir olaydan dolayı ailenizle aranızda kırgınlıkların yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Uçak Patlaması Görmek

Rüyada uçak patlaması görmek; rüya sahibinin başına gelecek olan sıkıntılara ve kötülüklere yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi uğraşlar vererek çalıştığı bir işte beklentilerini göremeyerek kazancını sıfıra tüketmesine, ailesi ve sevdiklerine karşı yaptığı üzücü tavırlardan dolayı pişmanlık duyarak üzüleceğine yorumlanır.

Rüyada Uçakta Yolculuk Yapmak

Rüyada uçakta yolculuk yaptığını görmek; rüyayı gören kimsenin şöhret sahibi, lüks yaşamayı seven, marka ve eğlence meraklısı bir kişiliğe sahip olup maddi anlamda tüm arzu ve isteklerine kavuşacağına, hayatının her köşesini renkli hale getirerek geride pişmanlık duyacağı bir yaşantısını bırakmayacağına, bununla birlikte ilahi kudrete ererek maneviyatı huzuru yakalamaya işaret edilir.

Rüyada Uçak Kazasından Ölmek

Rüyada uçak kazasından ölmek; maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin pişmanlık duyacağı işlere girerek normal giden hayatını riske sokmasına, çevresindeki insanlardan etkilenerek onlar gibi yaşamaya merek duymaya, hanesinde hastalıkların ve sıkıntıların hiç eksik olmayıp sorunlara baş göstermeye yorumlanır.

Rüyada Uçak Tamir Etmek

Rüyada uçak tamir etmek; rüya sahibinin özel yeteneklerinden dolayı eline aldığı her işi başarıyla yerine getirerek kısa zaman da kendisini göstereceğine, küçük ama kalıcı başarılı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada Hava alanı Görmek

Rüyada hava alanı görmek; rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatında yaşamış olduğu sıkıntılarının son bulup esenlik bulacağına ve rahata ereceğine işarettir. Rüyada hava alanı görmek aynı zaman da çok sevdiği uzun zamandır haber alamadığı  özel bir misafire ve müjdeli habere almaya yorumlanır.

Rüyada Uçak Uçurmak

Rüyada uçak uçurmak; rüya sahibinin kariyer hayatını etkileyecek önemli projelere imza atarak ismini kısa sürede duyuracağına, başarılması zor olan bir projenin başına geçerek imkansız olanı gerçek hale getireceğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Beklemek

Rüyada uçak beklemek; rüya sahibinin gireceği bir işte kazanacağı büyük başarıya yorumlanırken, bu rüya kişinin aynı zaman da çok hevesli olduğu, heyecanla beklediği, ailesini ve tüm sevdiklerini geride bırakarak sadece kendisini o işe adapte ettiği kazançlı bir işe girerek bu işte kısa sürede kendisini göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Askeri Uçak Görmek; eğitim hayatınızda başarılı bir noktaya gelerek kısa zamanda kendinizi göstereceğinize

Rüyada Savaş Uçağı Görmek; kişinin olumsuz düşüncelere kapılarak kararsız kalacağı işlere gireceğine

Rüyada Oyuncak Uçak Görmek; kişinin sağlam ve kararlı  adımlar atarak iş hayatında kısa sürede istediği mevki ve makam ulaşacağına

Rüyada Uçak Enkazı Görmek; iş amaçlı çıkacağınız bir yolda talihsizliklerin yakanızı bırakmayarak girdiğiniz tüm işlerde başarısız olacağınıza

Rüyada Uçak Çarpması Görmek; rüyayı gören kimsinin sıkıntılı ve üzüntülü dönemlere girerek her şeyden herkesten uzaklaşacağına

Rüyada Siyah Uçak Görmek; rüya sahibinin heveslendiği, arzuladığı bir işin yarım kalarak haya kırıklığına uğrayacağına

Rüyada Uçak İndirmek; rüyayı gören kişinin yapamayacağı, maddi olarak yetersiz kalacağı işlere girerek hüsrana uğrayacağına

Rüyada Uçak Almak; varlıklı, zengin kimselere yorumlanır. Rüya sahibinin gelecekteki hayatında zengin, milyarder, mal mülk sahibi kişi olarak hayatını sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Pilot Görmek; parlak fikirlerini, çalışkanlığı ile bir araya getirmeyi sağlayan ve böylelikle aldığı zaferlerle adından söz ettirmeyi başaran bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Uçağın Denize Düşmesi; rüya sahibinin gönülsüz istemeyerek bir iş yaparak, bu işte maddi kazanç kaybetmesine, hane içinde çıkan kısa süreli tartışmalara, huzurun kaçmasına işaret edilir.

Rüyada Uçmak İslami Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. turgut akar dedi ki:

  kolay gelsin rüyamda uçak kazasi gördüm insanlar yerlerde kanlar icinde yatıyordu onlara yarfim etmeye çalışırken birden patlama sesleri duyfum ortalik savaş alanina döndü ruyami aciklarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Sağ olun Turgut bey rüyanız hayır olsun rüyada uçak görmek, rüya sahibinin önünde bir takım engellerin olduğu ve bu sıkıntılardan kurtuluşu aradığına işaret eder.Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüyada sıkıntılarından maddi ve manevi bir şekilde kurtulacağına ve selamete ereceğine yorumlanır. Rüyada uçak kazası görmek, rüya sahibinin planladığı hayalini kurduğu ve istediği şeyleri yerine getiremeyeceği ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorumlanır.Bu rüyada rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekleşemediği ve yaşantısını bir düzene sokamayacağına yorumlanır.

 2. Halil kizilelma dedi ki:

  Mrb ben 1 ay once bi ruya gordum bi ucak var yanimda 5 yada 6 kisi var biri yuksek mevkide biri bana ucagi gomun diyor ben diyer arkadaslarin basinda bekliyorum onlar ucagi gomduk gittik 1ay kadar sonra gidip ucagi ayni yerden cikardik ben yine baslarinda bekliyordum ama ucak ozel bi yapimdi herhalde bana komut veren kisi kimse bilmesin gizli dedi. Anlami ne acaba

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Halil Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada uçak görmek; rüya sahibinin önünde bir takım engellerin olduğu ve bu sıkıntılardan kurtuluşu aradığına işaret eder.Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüyada sıkıntılarından maddi ve manevi bir şekilde kurtulacağına ve selamete ereceğine yorumlanır.Rüyayı gören kişinin bundan sonraki hayatında daha düzenli ve tedbirli olacağına ve hayatının renk kazanacağına da delalet eder.Bazı rüya yorumlarında rüyada uçmak rüya sahibinin aklında ve kalbinde olan ve yapmakta çok istekli olduğu bir projenin başlayacağına ve hayallerinin gerçekleşeceğine yorumlandığı da bilinir. Gerçekleştireceğiniz hayallerinizde size destek verenlerin olacağı olarak da tabir edilmiştir.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…