escort alanya

Rüyada “ Uçan Balık ” Görmek

Uçan Balık
Rüyada uçan balık görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi yönden çok güzel bir dönem geçirmesine, elinin bollaşıp rahata ermeye rivayet edilmiştir.

Rüyada uçan balık görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi yönden çok güzel bir dönem geçirmesine, elinin bollaşıp rahata ermeye rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin kısa zaman içersinde çok iyi işler başaracağına, bereketin kişi ile beraber olmasına işaret eder. Rüyada uçan balık görmek, hiç beklenmeyen bi yerden gelecek güzel havadislere, hayallere bir adım daha yaklaşmaya delalet eder. Görülen bu rüya kişinin iyi bir çevresi olmasına, arkadaşlarının vefalı ve samimi olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada uçan balık görmek, geçim derdi yaşanmayacağına, parasal yönden kazançlı işler içersinde olmaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin zzenginliğe kavuşmasına, mal ve mülkün artmasına yorumlanmıştır. Rüyada uçan balık görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuabilirsiniz.

Rüyada Uçan Balık Görmek Nedir

Rüyada uçan balık görmek, kişi için uğur sayılmış olup, borçlardan kurtulmaya, aile düzeninin tekrar sağlanmasına, evli kimseler için hanedeki sevgi ve muhabbetin artmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin neşe ve sevinç duyacağı gelişmelerin olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yeni evli iseler güzel ve hayırlı bir ömür geçireceklerine rivayet edilmiştir.

Rüyada Balığın Uçtuğunu Görmek

Rüyada balığın uçtuğunu görmek, uçan balık rüyası ile aynı anlamda tabir edilmiş olup, kişinin iş ve özel yaşamında geniş rızıklarla rızıklanmasına, aile içi kırgınlıkların son bulmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Gökyüzünde Balık Görmek

Rüyada gökyüzünde balık görmek, kişinin dini ilimlere merak salan biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin din alimlerinden feyiz alıp dini vecibelerini yerine getirme gayreti içersinde olacağına yorulur.

Rüyada Uçan Renkli Balık Görmek

Rüyada uçan renkli balık görmek, mal ve mülke nail olmaya, ele geceçek fırsat ve bolluğa işaret eder. Bu rüyayı görenlerin akıllıca yatırımlar içersinde olmasına vesiledir.

Rüyada Uçan Mavi Balık Görmek

Rüyada uçan mavi balık görmek, kişinin haksız olarak suçlandığı bir olaydan temize çıkmaya, borçlardan kurtulmaya, gönül ferahlaması yaşamaya yorumlanmıştır.

Rüyada Uçan Balina Görmek

Rüyada uçan balina görmek, kişinin iş yaşamında mevki ve makam sahibi olmasına, terfi etmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin şanslarının açık olmasına, girdikleri işlerden alınlarının akı ile çıkmaya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.