escort alanya

Rüyada “ Üçgen ” Görmek

Üçgen
Rüyada üçgen görmek, baskı altında kalmaya, değer verilen iki taraf arasında seçim yapma zorunluluğu iersinde kalmaya, huzursuzluk yaşanması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada üçgen görmek, baskı altında kalmaya, değer verilen iki taraf arasında seçim yapma zorunluluğu iersinde kalmaya, huzursuzluk yaşanması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin ailevi sorunlar yaşamasına, evli ise eşi ve ailesi ile arasında kalmaya, bekar ise, anne baba arasındaki tartışmalarda arya kalmaya işaret eder. Rüyada üçgen görmek, hayra görülmemiş olup, kişinin ne yapacağını bilmez bir halde olmaya, yaşanan anlaşmazlıklarda hangi tarafda duracağını bilememesine delalet eder. Gergin bir ruh hali içersinde olmaya, bunalıp sıkılacağına rivayet edilmiştir. Rüyada üçgen görmek, ikili ilişkilerde üzülmeye, kişinin sevdiği ile ailesi arasında kalmasına, deyim yerinde ise, aşagı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık misali bir hal almaya yorumlanır. Rüyada üçgen görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Üçgen Görmek Ne Demek

Rüyada üçgen görmek, rüya sahibinin bir konu hakkında karar verme gerekliliğine ve tercih yapma mecburiyetinde kalmaya işaret eder. Görülen bu rüya kişinin iş ve özel yaşamında yaşayacağı arada kalma duygusuna, sevdikleri arasında tercihe zorlanmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin üzülüp, dertlenmesine, çaresizlik duygusunda kalmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Üçgen Problemi Çözmek

Rüyada üçgen problemi çözmek, disiplinli olmaya, işe verilen öneme, verilen görevleri layıkı ile yerini getirmeye işaret eder. Rüyayı gören kişi eğitim hayatına devam eden biri ise, derslerde başarıya, gelecek için emin adımlar atmaya yorumlanır.

Rüyada Üçgen Cetvel Görmek

Rüyada üçgen cetvel görmek, rüya sahibinin tasarım yada mimarlık alanlarında görev almasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin bu alanlara olan ilgisine yorumlanır.

Rüyada Üçgen Taş Görmek

Rüyada üçgen taş görmek, rüya sahibi için güzel günlerin başlayacağına işaret eder. Görülen bu rüya geniş imkanlara sahip olmaya, iş hayatında canlanmaya, bolluk ve bereket içersinde olmaya delalet eder. Aynı zamanda değerli bir şeyi elinde bulundurmaya yorulur.

Rüyada Üçgen Çizmek

Rüyada üçgen çizmek, kişinin iş yaşamında kariyer sahibi olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ilim sahibi kişilerden ders almasına, kendini bilim alanında geliştirmesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Üçgen Ev Görmek

Rüyada üçgen ev görmek, rüya sahibinin geçim derdi yaşamadan, yatırımlarını akıllıca yapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendilerini güven içersinde hissetmesine, korkularından emin olmasına, huzurlu bir yaşam süreceği hane yaşantısına sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Üçgen Peynir Görmek

Rüyada üçgen peynir görmek, afiyette olmaya, keyfiyete işaret eder. Bu rüyayı görenlerin alın teri ile rızıklarını temin etmelerine, helal kazanca delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.