Rüyada “ Uçurum ” Görmek

Uçurum
Rüyada uçurum görmek meşakkate, zor ve sıkıntılı günlere, maddi kayba, maneviyatın çökmesine, güvende olmamaya, kıtlıkla geçecek günlerin geldiğine işaret eder.

Rüyada Uçurum Görmek; Rüyada uçurum görmek bir uçurum ya da yar kenarında durduğunu görmek, yaşamınızın bundan sonrasını köklü biçimde etkileyecek bir aşamada bulunduğunuzu ve dikkatli karar vermeniz gerektiğini gösterir. Uçurumdan düşmek, olumsuz ve kötü sonuçlardan duyduğunuz korkuyu simgeler.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek; Rüyada uçurumdan yuvarlandığını yani düştüğünü görmek rüya sahibinin hanesinde eşi ile arasında tartışmalar çıkacağına ve eşiyle soğukluk yaşayacağına hane içinde sıkıntılara maddi ve manevi zorluklara işaret eder.

Rüyada Uçurumdan Denize Atlamak; Rüyada uçurumdan denize atlamak hane içi ve manevi hayatta sıkıntılardan kurtulmaya yaşam tarzınızı değiştirip yeni bir hayata başlamaya işarettir.

Rüyada Uçurumdan Kurtulmak; Rüyada uçurumdan kurtulmak rüya sahibinin hanede başlayacak olan sıkıntılardan kurtulduğu ve hanesinde aradığı huzura ve muhabbete tekrar kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Uçmak Dini Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.