Rüyada “ Uçurumdan Düşmek ” Görmek

Uçurumdan Düşmek
Tarık Aksoy Rüya yorumu; Rüyada uçurumdan düşmek, rüyada uçurumdan yuvarlanmak, rüyada uçurumdan düşmek, rüyada uçurum görmek nedir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek; Rüyada uçurumdan düşmek büyük sorun ve güçlük olarak yorumlanır. Uçurumdan düşen kimse sorunlarla karşılaşacak, uzun mücadelelerden sonra rahata ulaşacak demektir.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek; Rüyada uçurumda düştüğünü görmek tehlikenin ölümle sonuçlanacağına işarettir. Rüyada bir uçurum kenarında olduğunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduğuna delalet eder.

Rüyada Uçurumdan Düşmekten Kurtulmak; Rüyada uçurumda düşmekten kurtulmak zahmetsiz elde edilen mülke, güler yüzlü genç kişiye, karmaşadan uzak olacağına, alın teriyle elde edilen mala işarettir.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek; Rüyada uçurumdan düşen birini kurtarmak sevenleriyle gülmeye, fakirlikten iyi duruma geçmeye,eli açık yabancıya, yararlı uğraşlar yapacağına, külfetsiz kazanılan rızka işarettir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek Ve Ölmek; Rüyada uçurumda düşmek ve ölmek rüya sahibinin, yaşanan sıkıntılardan sonra adeta küllerinden yeniden doğacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine yorumlanır.

Rüyada Uçurum Görmek; Rüyada uçurum görmek  bir uçurum ya da yar kenarında durduğunu görmek, yaşamınızın bundan sonrasını köklü biçimde etkileyecek bir aşamada bulunduğunuzu ve dikkatli karar vermeniz gerektiğini gösterir. Rüyada uçurum görmek Dini rüya yorumu için tıklayınız…

Rüyada Uçurum Kenarında Oturduğunu Görmek; Rüyada uçurumun kenarında oturduğunu görmek beceri sahibi bir insana, varlıklı kimseye, tatlı dilli orta yaşlı tanıdığa, gelirin verimli olacağına, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Derin Ve Büyük Uçurum Görmek; Rüyada derin ve büyük uçurum görmek kişinin çok yakın bir akrabasını kaybedeceğine, meslek hayatında sıkıntılara gireceğine ve ailevi sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada Uçurumdan Yuvarlanmak; Rüyada uçurumdan yuvarlandığını görmek iş yaşamınızda büyük talihsizliklerin birbirini kovalayacağına veya evlilik yaşamınızda da mutlu olamayacağınıza, fakat yuvarlandıktan sonra ayağa kalkmak, tüm bu ters durumların daha sonra düzeleceğine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.