escort alanya

Rüyada “ Uçurumdan Düşmek ” Görmek

Uçurumdan Düşmek
Rüyada uçurumdan düşmek, gören kişi için hayırlı bir rüya olmayı kişinin uzun süre etkisinden kurtulamayacağı aksilikler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşmek, gören kişi için hayırlı bir rüya olmayı kişinin uzun süre etkisinden kurtulamayacağı aksilikler yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamına dair olumsuzluklara delalet eder. Rüyada uçurumdan düşmek, ani gelen mal ve mülk kaybına, yaşanacak talihsizliklere kişiyi derinden etkileyecek olaylara tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamında yaşanacak maddi kayıp ve zararların olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada uçurumdan düşmek, kişinin iş yaşamındaki problemlerin aile yaşamını da etkilemesine kavga ve kırgınlıkların oluşmasına vesiledir. Bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin gelişecek olumsuzluklara karşı önlem almasına yorumlanır. Rüyada uçurumdan düşmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Uçurumdan Düşmek İslami

Rüyada uçurumdan düşmek İslami yorumuna göre, kişinin yanlış çevre ve  arkadaşlıklara meyil edeceğine, ani gelen üzücü olaylara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maneviyattan uzaklaşarak, kazanma hırsı ile batağa sürüklenmelerine yorulur. Görülen bu rüya kişinin yanlışlarını anlayıp, hatalarından ders çıkartarak tövbe etmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda borçların ödenemediğine maddi olarak kayba uğramaya yorumlanır.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek

Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak sıkıntıya girmesine, gelecek kaygısına, korkulardan emin olmamaya işaret eder. Görülen bu rüya sorun ve sıkıntıların kişiyi sinirli ve gergin bir ruh haline bürümesine delalet eder.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan dost görünümlü art niyetli insanların vermiş olduğu zarar işaret eder. Kişinin bu durumları düzelmek için girdiği yanlış işlerin kişiye yarardan çok zarar vermesine delalet eder.

Rüyada Uçurumdan Düşmekten Kurtulmak

Rüyada uçurumdan düşmekten kurtulmak, kişiye karşı haset içerisinde olan bir takım insanların kişinin zarar görmesini istemesine fakat Allah’ın izni ile tuzak ve hilelerinin boşa çıkmasına işaret eder. Aynı zamanda darlıktan rahata ermek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek Ve Ölmek

Rüyada uçurumdan düşmek ve ölmek, rüya sahibinin iş yaşamına dair sıkıntıların sona ermesine, tam her şey bitti derken tekrar yaşanacak canlanmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin darlık ve sıkıntıdan sonra elinin rahatlamasına maddi olarak büyük kazançlar sağlayacağına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.