Rüyada “ Umursamamak ” Görmek

Umursamamak
Rüyada umursamamak, düş sahibinin yaşanan olaylarda soğukkanlılığını kaybetmeyeceğine, olaylara daha nesnel bakacağını bildirir.
Etiketler:

Rüyada umursamamak, düş sahibinin yaşanan olaylarda soğukkanlılığını kaybetmeyeceğine, olaylara daha nesnel bakacağını bildirir. Gören kişi için olaylara gereğinden fazla tepki vermeden, gelişen olumsuzlukların çözümüne odaklanılacağını gösterir. Fırtınalı dönemlerin sona ermesine, daha sakin ve huzurlu bir yaşamı tercih etmeye rivayet edilir. Ara bulucu olmaya, tartışan ve kavgalı olan kişileri barıştırmaya yorulur. Aynı zamanda iş yaşamında ki yoğun tempodan uzaklaşmaya, kişinin kendisine ve ailesine daha çok zaman ayırmasına yorumlanır. Kişinin düşünce ve yaş olarak olgunluk sürecine gireceğine, daha düşünceli ve aceleci kararlardan uzak kaldığını gösterir. Her ne kadar umursamazlık hoş görünmese de, rüya aleminde gören kişi için yaşamı için olumlu kararlar almasına, tez canlılıktan uzak durmaya yorumlanmıştır. Ayrıca önceden aşırı tepki gösterdiğiniz olaylara, daha sakince yaklaşa bildiğinizi bildirir. Rüyada Umursamamak ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilir, konu ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz.

Rüyada Umursamamak Neye Yorulur

Rüyada umursamamak, hoş görü ve sağ duyuya, olumsuzlukları körüklemek yerine, çözüm odaklı olmaya delalet eder. Aşırı stresli ve yoğun tempodan uzaklaşmaya, daha sakin ve gürültüden uzak bir yaşam sürüleceğini gösterir. Bazen de değer verilen sevilen kişilere daha çok vakit ayıracağınıza, şehir hayatından uzaklaşarak, küçük bir kasabaya yerleşeceğinizin habercisidir. Görülen bu rüya, uzlaşmacı tavırlar sergilemeye, kavgalı olan kişilerin arasını bulmaya yorumlanır.

Rüyada Kavga Edip Umursamamak

Rüyada kavga edip umursamamak, yapılan hatada ısrara, öğüt ve eleştirileri yok saymaya delalet eder. Gerçek yaşamda da gördüğünüz kişinin sözlerini yabana atmaya, sizi doğruya iletmeye çalıştıkça yanlışta ısrar etmeye yorulur. Böyle davranıldığı sürece telafisi zor sıkıntılar göreceğinizi bildirir.

Rüyada Ağlayan Birini Görüp Umursamamak

Rüyada ağlayan birini görüp umursamamak, size ihtiyacı olan, yardım isteyen birine yüz çevirmeye işaret eder. Vefasız davranışlara, düşene el uzatmak yerine, uzaklaşmaya, görmezden gelmeye delalet eder. Kişinin egoist ve bencilce davranışlar sergileyerek, çevresini kendinden uzaklaştıracağını gösterir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Umursamamak

Rüyada eski sevgiliyi umursamamak, düş sahibinin geçmişine deyim yerinde ise sünger çekeceğini gösterir. Tüm çaba ve emeklerine karşı değişmeyen şeyler yüzünden kişinin yaşamına dair keskin kararlar alacağını bildirir. Rüyada umursanmamak, gerçekleşmesi zor olan düşler peşinde olmayı bildirir. Rüyada ilgisizlik görmek, değerinizi bilmeyen kişilere gönül vermeye, üzülmeye tabir edilir.

Rüyada Görmezden Gelinmek

Rüyada görmezden gelinmek, itibar kaybına, gerçek anlamına yakın olarak gözden düşmeye işaret eder. Yapılan hatalar ve izlenilen yanlış yollar yüzünden makam ve mevki kaybı olarak da yorumlanır. Rüyada görmemezlikten gelmek, olaylara duyarsız kalmaya, sakin davranışlar içinde olmaya delalet eder. Bazen de atılan adımlarda daha temkinli ve düşünerek adım attığınızı gösterir. Rüyada tanımamazlıktan gelmek, sizi sıkan ve bunaltan durumları terk etmeye, yaşama daha olumlu yönden bakmaya rivayet edilir. Aynı zaman da elinizde olanlar ile mutlu olabilmeye, aşırı hırstan uzaklaşılacağını bildirir.

Rüyada Sevgilinin Uzaklaşması

Rüyada sevgilinin uzaklaşması, görülenin aksine, tüm aksiliklerin son bulacağını bildirir. Kişinin yaşamına düzen getireceğine, daha rahat ve konfor içerisinde bir yaşamı olacağını gösterir. Rüyada sevdiğinin seni görmemesi, duygusal olarak boşluk yaşadığınıza, sevdiğiniz kişiden sakladığınız bir takım sırlara işaret eder. Bazen de ikili anlaşmazlıklara, ilişkinizin zorlu bir süreç ve anlaşmazlığa düşeceğine delalet eder. Rüyada sevdiğinin terslemesi, görülenin aksine aranızdaki sevgi bağlarının kuvvetleneceğine yorumlanır. Rüyada sevdiğin kişinin seni terslemesi, sevginin artmasına, muhabbetin daim olacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.