Rüyada “ Un ” Görmek

Un
Rüyada un görmek Allah yolundan ayrılmadan yapılan işlere delalet eder. Rüya sahibi işlerini, bir an bile hak yolundan ayrılmayı düşünmeden yürütür ve ne kazanırsa onun için şükreder. Un hayırlı rüyalardan dır.

Rüyada Un Görmek; Rüyada un görmek Allah yolundan ayrılmadan yapılan işlere delalet eder. Rüya sahibi işlerini, bir an bile hak yolundan ayrılmayı düşünmeden yürütür ve ne kazanırsa onun için şükreder. Un hayırlı rüyalardan dır. Rüya sahibi için yüzünün güleceği ve keyfinin yerinde olacağı bir hayat anlamına gelir. Rüyada un çok para kazanmak ve zengin olmak demektir. Un dolu çuvallar görmek, hiç emek harcamadan zengin olmak demektir. Üstü başı una bulandığını görmek istediğiniz şeylere sahip olacağınıza yorumlanır. an istediklerini alır. Un, mütevazı, fakat çok mutlu bir hayatınız olacağına işarettir. Bolluk, bereket, hayırlı para, zenginlik, fazla gelirdir.  Ünlü rüya alimlerimiz Ebu Said El Vaiz ; buğday unu görmek, ticaretle elde edilen çok mala delalet eder. Pirinç unu görmek, güç elde edilen maldır. Cabir Mağribi: Helva satıcısı, ahlaklı ve şirin dilli kimseye işarettir. İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada helva, mal çokluğuna ve inancınızın temizliğine işarettir. der.

Rüyada Un Elemek; Rüyada un elemek  hakla batıl arasında ayırım yapmaya delalet eder. Bir rivayete göre de un elemek, günahlarından kurtulmak için tövbe etmek gereğine işarettir. Rüyada görülen buğday unu rızk Pirinç unu nimettir. Bazen buğday unu; şerefli ilme, yolculuğa, mala, ticarete, mal ve silahtan hazırlığa, kaleye, din ve hidayete ve hastalıklardan kurtulmaya işarettir. Aynı zaman da rüyada un elemek rüya sahibinin yaptığı yanlış işlerden vazgeçip, Allah yoluna dönmesine ve ekmeğini helal yollardan kazanmasına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibi için uyarı niteliği taşıdığı yorumu yapılır.

Rüyada Un Helvası Yemek; Rüyada un helvası yemek güzel ve sevindirici haberler almaya, zahmetsiz ve sıkıntısız kazanç elde etmeye,  mala, eşyaya, paraya, bekar bir erkek ya da kız için evliliğe, din kuvvetine, dünya güzelliklerine, rüyada un helvası yemek mutluluğa ve sizin için büyük fırsatlar elde etmeye yorumlanabilir. Rüya sahibinin işlerinin kolaylaşması ve yoluna girmesi anlamına gelir.

Rüyada Un Kurabiyesi Yemek; Rüyada un kurabiyesi yemek bekar insanlar için izdivaç yolunda atılacak adımlara, evli kimseler için güzel muhabbete, yeni dostlar edinmeye, alışveriş yapmaya, rüyada kurabiye yemek ileri ki hayata yönelik olanarak atılan bazı adımlar ve yapılan bazı girişimlere tabir edilebilir. Rüyada un kurabiye yemek değişik kimselerle tanışmaya, arkadaşlık kurmaya, rüyada kurabiye dağıtmak çevredekilere yardımcı olmaya, insanlara iyi ve güzel tavırlarda bulunmaya yorumlanabilir.

Rüyada Un Helvası Görmek; Rüyada un helvası görmek Zenginlik ve variyet olarak yorumlanır. Rüya sahibi için hayırlı olacak işlerden elde edilecek toprak, emlak ya da paradır. Rüyada un helvası görmek güzel ve sevindirici haberler almaya, zahmetsiz ve sıkıntısız kazanç elde etmeye, rüyada un helvası görmek mala, eşyaya, paraya, bekar bir erkek ya da kız için evliliğe, din kuvvetine, dünya güzelliklerine, rüyada un helvası yapmak mutluluğa ve sizin için büyük fırsatlar elde etmeye yorumlanabilir.

Rüyada Un Almak; Rüyada un almak rüyada un aldığını gören kişi, kendisi için fayda getirecek güzel işler yapacak demektir. Bazen de büyük bir mirasın sahibi olmak şeklinde tabir edilir. Rüyada un almak sağlıklı hayata, yeminini yerine getirmeye, mutluluğa ermeye, yüksek ticari kazançlara, kendisini sevenlerle gülmeye, parasal külfeti olan akrabadan uzak durulacağına, sevince kavuşulacağına, hatır sayılır kuvvete ermeye, içten davranan genç insana, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya işaret eder

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.