escort alanya

Rüyada “ Ünlü Birisini ” Görmek

Ünlü Birisini
Rüyada ünlü birisini görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamındaki sorun ve sıkıntıların olacağına fakat tanınan ve sevilen biri tarafından destek görmeye işaret eder.

Rüyada ünlü birisini görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamındaki sorun ve sıkıntıların olacağına fakat tanınan ve sevilen biri tarafından destek görmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişi tarafından sorunlarına destek ve yadım göreceğine delalet eder. Rüyada ünlü birisini görmek,  kişinin en sıkıntılı bir anında çevresi tarafından çok sevilen biri tarafından maddi ve manevi destek görmeye tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin bu kişi sayesinde eski ve huzurlu günlerine döneceğine riayet olunur. Rüyada ünlü birini görmek, kişi için hayırlı bir rüya olup kişinin hayatına çeki düzen gelmesine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya şans ve talihin dönmesine yorulur. Rüyada ünlü birisini görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Ünlü Birisini Görmek Nedir

Rüyada ünlü birisini görmek, rüya sahibinin sıkıntılarla dolu bir dönem yaşayacağına fakat geniş bir kitle tarafından sevip sayılan biri tarafından destek görmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında düzeninin bozulacağına tam her şey bitti derken güç ve kudretli biri tarafından parasal ve duygusal olarak destek görmeye delalet eder.

Rüyada Ünlü Birisi İle Konuşmak

Rüyada ünlü biri ile konuşmak, rüya sahibini yakın bir gelecekte bekleyen güzel günlere mutlu havadislere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş hayatında yüksek makam ve mevkilere gelip rahat bir hayata sahip olmaya tabir edilmiştir.

Rüyada Ünlü Birisi ile Öpüşmek

Rüyada ünlü birisi ile öpüşmek, rüya sahibinin hayallerinin peşinde olan biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin istek ve hayalleri için gerekli maddi desteği toplum tarafından sevilen sayılan birinden destek alarak gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Ünlü Birini Hasta Görmek

Rüyada ünlü birini hasta görmek, rüya sahibinin iş hayatında bol kısmet ve rızıklı işler içersinde olmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında emek ve çok çalışmalarının karşılığını fazlasıyla almaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüya hayır ve başarılara tabir olunur.

Rüyada Ünlü Birini Ölmüş Görmek

Rüyada ünlü birini ölmüş görmek, rüya sahibinin büyük umut ve hayallerle girdiği işlerden hüsran yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi olarak kayba uğramasına üzüntü ve keder yaşamasına tabir edilmiştir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Serhat dolunay dedi ki:

  Hocam bizim mahallede Hamdi kara diye deli var meşhurdur rüyamda gördüm akıllanmış ve takım elbise ile elinde çanta ile bankaya gidiyordu güvenliğe kravatı çıkarıp verdi.neye delâlet eder acaba

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Serhat Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada Deli Görmek; Rüyada deli görmek kişinin herkesle iyi geçinen, dost canlısı, kadir Şinas biri ile arkadaşlık edeceğine delalet edilir.Aynı zaman da zenginliğe işarettir. Rüyada deli görmek birden çok farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye tabir olunur. Görmüş olduğunuz rüya sizin adınıza hayırlı olup sağlam arkadaşlıklar edeceğinize ve rahatlık ve mutlu olmaya yorulur.