Rüyada “ Üzerine Fare Atlaması ” Görmek

Üzerine Fare Atlaması
Rüyada üzerine fare atlaması, kişinin hanesine girip yemeğini yiyen suyunu içen birinden gördüğü ihanete işaret eder. Gören kişilerin iş ve özel yaşamı ile ilgili iftiraya ve yalanlara maruz kalmasına, üzülüp dertlenmesine tabir olunur.

Rüyada üzerine fare atlaması, kişinin hanesine girip yemeğini yiyen suyunu içen birinden gördüğü ihanete işaret eder. Gören kişilerin iş ve özel yaşamı ile ilgili iftiraya ve yalanlara maruz kalmasına, üzülüp dertlenmesine tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin yaşamındaki başarılarını, kazancını ve mutluluğunu hazmedemeyen art niyetli kişilerin saldırısına maruz kalmaya delalet eder. Kişi için hem uyarı hemde dikkat etmesi gereken kişileri bildirir. Bazen de hoş olmayan sözler işitmeye, yakın birinden duyulan hakarete yorulur. Kalp kırıklığı yaşamaya, güven duyulan birinden zarar görmeye ve kötü huylu bir kadına yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya genel anlamı ile hayır içermeyen bir rüya olmak ile beraber, zorlu bir sürece yorumlanmıştır. Rüyada üzerine fare atlaması, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu İle alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması Nedir

Rüyada üzerine fare atlaması, rüya sahibinin meşakkatli bir yola gireceğine işaret eder. Görülen bu rüya iş yaşamında başarısızlıklar yaşamaya, mal ve mülk kaybına yorulur. Bu rüyayı görenlerin ailevi ve sosyal yaşamda üst üste aksilikler yaşayacağına, beklenmedik olumsuzluklara tabir edilmiştir. Aynı zamanda yaşanan moral bozukluğunun geçici sağlık sorunlarına yol açmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Üzerine Atlayan Fareyi Yakalamak

Rüyada üzerine atlayan fareyi yakalamak, gören kişi için hayır içeren bu rüya olumsuzlukların sona ermesine işaret eder. Yaşanılan mali kayıpların telafisine, kişiye zararı dokunan birini yaşamından uzaklaştırmasına tabir edilmiştir. Gören kişi için gelişebilecek sorunlara karşı tedbir ve önlem almaya yorumlanır.

Rüyada Üzerine Fare Düşmesi

Rüyada üzerine fare düşmesi, kişinin yaşamındaki hataların farkına varmasına, bunları telafi adına uğraş vermesine işaret eder. Girilen işlerde yaşanan olumsuzlukların bir süre daha devam edeceğine fakat ilerleyen zamanlarda kişinin verdiği büyük emeklerin aksilikleri önleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Birinin Üzerine Fare Atmak

Rüyada birinin üzerine fare atmak, biri üstüne haksız beyanda bulunmaya, kişinin fikri olmadığı bir işte olumsuz eleştiri yapacağını bildirir. Kişiye uyarı niteliğinde olup, yaptığı hatalardan dönmesi gerektiğine, bir konu hakkında bilgisi olmadan suçlamada bulunmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Üzerine Fare Atılması

Rüyada üzerine fare atılması, dedikoduya maruz kalmaya, iş yaşamında yapmadığınız bir hatanın üzerinize kalacağına işaret eder. Zor duruma düşmeye, iftiraya uğramaya, itibar kaybı yaşamak olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.