escort alanya

Rüyada “ Üzüm Bağı ” Görmek

Üzüm Bağı
Rüyada üzüm bağı görmek, evin hanımına tabir edilmiştir. Fedakar, evine, eşine ve çocuklarına bağlı bir kadına yorulur.

Rüyada üzüm bağı görmek, evin hanımına tabir edilmiştir. Fedakar, evine, eşine ve çocuklarına bağlı bir kadına yorulur. Hayırlı bir rüya olmak ile beraber, gönül hoşluğuna, eşlerin bir biri ile olan uyumlarına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya hal ve davranışları ile iyi ahlak sahibi, özverili bir kadının varlığına işaret eder. Gören kişi bekar ise, bu vasıflara sahip bir hanım ile nikahlanacağına rivayet edilir. Geçim derdi yaşanmadan sürülen bir hayata, mal ve mülk sahibi olmaya tabir olunur. Huzur ve mutluluğa, bolluk içinde geçecek bir seneye yorumlanır. Rüyada üzüm bağı görmek, sağlık ve sıhhate, ruhi ve fiziki olarak dinç olmaya yorumlanmıştır. Görülen bu rüya güzel ameller içinde olup, salih bir adama yada saliha bir kadının varlığını bildirir. Konu ile alakalı diğer yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek Ne Demek

Rüyada üzüm bağı görmek, kendisi ile huzur ve mutluluk bulunulacak bir kadına işaret eder. Gören bir erkek ise, her zaman destekçisi olacak evin hanımına tabir edilmiştir. Saadet içinde bir yuvaya, bereketli günlerin varlığına rivayet edilmiştir. Bilmenizi istediğim bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında düzgün bir yaşantıya sahip olacağına, boyun bükmeden, kimseye minnet etmeden sürdürülecek bir yaşama delalet eder.

Rüyada Kurumuş Üzüm Bağı Görmek

Rüyada kurumuş üzüm bağı görmek, ailevi sorunlara, kişinin iş ve sosyal yaşamında üst üste yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Gören kişilerin ailevi sorunlar yaşayıp, eşi ile kavga ve kırgınlıklar yaşayacağına delalet eder. Aile birlik ve dirliğinin kaybolmasına, hane yaşamındaki olumsuzlukların kişinin iş yaşamını da sarsacağına rivayet edilmiştir. İslami yorumuna göre, kişinin ruhi ve fiziki olarak sıkılıp, bunalacağına tabir edilmiştir. Aynı zamanda geçim derdine, tartışmalara ve ikili anlaşmazlıklara yorulur.

Rüyada Üzüm Bağında Üzüm Yemek

Rüyada üzüm bağında üzüm yemek, rızkın devamlılığına, bolluk içinde geçecek bir yaşama işaret eder. Gören kişilerin deyim yerinde ise, elini attığı şeyin altına dönüşeceğine delalet eder. Bol kazanca, aile mutluluğuna ve hürmet görülen bir eşe sahip olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Üzüm Bağından Üzüm Toplamak

Rüyada üzüm bağından üzüm toplamak, kişinin iş ve ticaret yaşamına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin çevresini kıskandıran bir yaşamı olacağına tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya, yatırımların karşılığını fazlası ile almaya, beklentilerin bir bir gerçekleşeceğine rivayet edilmiştir. Hastanın şifa bulacağına, gönlünüzde kine ulaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Yeşil Üzüm Bağı Görmek

Rüyada yeşil üzüm bağı görmek, maneviyatın artmasına, başarılar ile dolu bir yaşama işaret eder. Gören kişilerin kazancına ve elinde olanlara her daim şükür içinde olmasına delalet eder. Hayırda önde olmaya, sadaka ve zekatı vermeye tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.