Rüyada “ Uzun Yol ” Görmek

Uzun Yol
Rüyada uzun yol görmek hayırlı bir rüya olup günahlardan arınmaya yorumlanır. Rüyada uzun yolda yürümek beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Uzun Yol Görmek

Rüyada uzun yol görmek; güzel ahlaka ve iyi dine işarettir. Allah yolunda ilerlemeye dinin gerektirdiği buyrukları düzgün ve kurarlar çerçevesinde yerine getirmeye yorumlanır. Rüyasında uzun yol gören ya da uzun yolda yürüyen kişi doğru biri değilse hayatını ve yaşantısını değiştirerek kendisine daha düzgün bir hayat seçer kişi eğer gayri Müslim biri ise Müslümanlığı seçer. Rüyada görülen yol  aynı zamanda ölümü de çağrıştırır. Rüyada saklı bir yol varsa eğer bu kişinin burnunun büyüklüğüne ve mağrur duruşuna işaret eder.

Rüyada Uzun Dar Yol Görmek

Rüyada uzun dar yol görmek; huzursuzluklara ve yaşanacak olan sıkıntılara işaret eder. Rüyada görülen dar yol zorluğu simgeler. Rüyada görülen dar yol yeşil ve güzelse mutlu huzurlu günlere aile içinde bolluğa ermeye, yeni aşk hayatına işaret ederken engebeli kötü bir yol ise gelecek olan sıkıntılara, ölüme yorumlanır.

Rüyada Uzun Yolda Yürümek

Rüyada uzun yolda yürümek; çabaların sonunda elde ettiği kazanca, maddi yükü bulunan akrabadan uzak durmaya, kaybettikten sonra ulaştığı feraha, sıkıntı çekerek beklediği varlığa, verdiği uğraşların sonunda beklediği zafere, hatalarının ardından ulaştığı şerefe yorumlanır. Rüyada uzun yolda yürüyen kimse Allah yolunda ağır adımlar atarak ilerler yaptığı günahlardan tövbe alır. Kendini sadece namaza ve ibadete adar.

Rüyada Uzun Yol Yürüdüğünü Görmek

Rüyada uzun yol yürüdüğünü görmek; rüyada uzun yol yürüdüğünü gören bir kimsenin  yakın zaman da eline belli bir miktarda para geçecek, zor bir işe girecek, yakın zaman da ailesinden ya da akrabasından birini kaybedecektir. Uzun yolda yürümek nefsinin iyiliğe doğru yönelmesine, Allah yolunda ilerlemeye, İslamiyeti seçmeye, yolundan sapmamaya işaret eder.

Rüyada Uzun Yola Gitmek

Rüyada uzun yola gitmek; toplumsal anlamda insanların refaha erişmesine yorumlanır. Yola hazırlanmak hayırlı bir işe vesile olmaya, zenginliğe kavuşmaya ve hayırlı bir kısmete ermeye yorumlanır. Rüyada yola giden ya da yolculuk yapan bir kimse mal mülk sahibi olur hayatı bir anda değişir kendisini bekleyen tüm kötülüklerden uzak huzur içinde hayatını sürdürür.

Rüyada Yol Görmek

Rüyada yol görmek; rüyada görülen yol yolun durumuna göre farklı şekiller de yorumlanır. Yol eğer tek gelişli ya da tek gidişli bir yolsa dinde katılığa işaret eder. Eğer çok çeşitli yollar görüldüyse o zaman dinde yeri ve gerçekliği olmayan şeylerin uydurulmasına işaret eder. Rüyada görülen yol aynı zaman da ülkeyi yöneten siyasetçinin zorlu bir yolda yürüdüğü görülürse eğer bu o yerde demokrasinin ve eşitliğin hasıl olacağına işaret eder.  Rüyada düzgün bir yol görmek güzel ahlaka ve iyi dine işaret eder.

Rüyada Kapalı Yol Görmek

Rüyada kapalı yol görmek; rüya sahibinin zor , sıkıntılı bir işe gireceğine maddi anlamda ciddi anlamda sıkıntı yaşayacağına, yaptığı işin umduğu gibi bir kazanç sağlamayacağına, hayatının iyiye doğru gitmek yerine tam tersi alt üst olacağına yorumlanır. Haksız kazanç elde eden bir kişinin, iş hayatında bazı sorunlar yaşanmasına sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada Buzlu Yol Görmek

Rüyada buzlu yol görmek; rüyayı gören kimsenin basit gördüğü kolay bir işe gireceğine girdiği işi fazla ciddiye almamasından dolayı ciddi anlamda düzeltilmesi imkansız bir hatayı yapacağına ve maddi anlamda büyük zararın yaşanmasına sebep olur. Rüyada buzlu yol görmek aynı zaman da Aynı zamanda, kuralları çiğnemeyi seven bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, bu kişi ile sürtüşme yaşanacağına ve sonunda işle ilgili bir tartışmaya girileceğine işarettir.

Rüyada Yeşil Yol Görmek

Rüyada yeşil yol görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalar da acil kararlar alması gerektiğine yaptığı her işi titizlikle davranmasına ona yakınlık gösteren kişilere karşı fazla duygusal davranmaması gerektiğine yorumlanır. Rüyada yeşil yol görmek ya da yeşil yolda yürümek aynı zaman da  iş arkadaşları arasında yaşanacak bir tatsızlığın gittikçe büyüyeceğine ve yakın zamanda yöneticilerin kulağına gideceğine yorulur.

Rüyada Yol Kaybetmek

Rüyada yol kaybetmek; kötülüğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında gerekli bilgiye ve beceriye sahip olmamasından dolayı sıkıntı yaşayıp zor duruma düşeceğine , karanlık kötü niyetli kişilerle bir olup maddi anlamda da büyük zararlar vereceğine yorumlanır. Rüyada yol kaybetmek bazen de rüyayı gören kişinin, başının sıkıştığı ve kendisini kötü hissettiği bir anda yardımcı olan ve bir zarara uğramasına ya da maddi olarak sıkıntı çekmesine engel olan kişilerin varlığı sayesinde ayakta durduğuna delalet eder.

Rüyada Yol Açmak

Rüyada yol açmak; hatalı giden bazı işlerin kısa zaman da düzeltileceğine yaptığı işte pişmanlık duyulacağına, başkalarının fikirleri doğrultusunda hareket etmelerinden dolayı alacağı zararlara, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına ve haneye girecek bir kişiye çok dikkat edilmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Yol Tarifi Yapmak

Rüyada yol tarifi yapmak; aile bireylerinden ya da yakın akrabalarından birine maddi anlamda destek çıkmaya içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtarmaya bu destek sayesinde kişinin içinde bulunduğu büyük sıkıntıdan kurtulacağına ve huzura ereceğine yorumlanır. Rüyada yol tarifi ettiği görmek aynı zaman da büyük bir sıkıntının eşiğinden dönüleceğine ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada Yol Ayrımı Görmek

Rüyada yol ayrımı görmek; iş hayatında beraber yürüdüğü ortak çalıştığı yakın bir arkadaşından iş konusunda fikir ayrılıklarına düşeceğine aldığı ani kararlar yüzünden maddi anlamda hatalar yapacağına bu hataların kişilerde ayrılıkların oluşmasına kadar sebep olacağına işaret eder. Rüyada görülen yol ayrımı aynı zaman da , eşler arasındaki tartışmalara aile büyükleri tarafından müdahale edileceğine ve sorun yaratan durumların ortadan kaldırılıp sürtüşmenin ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyada Karanlık Yolda Yürümek

Rüyada karanlık yolda yürümek; kişinin dini inancından saparak yanlış yola gireceğine işaret eder. Rüyada görülen yolun karanlık olması doğrudan harama yönelmeye, birden fazla hatalar yapıp günah işlemeye, rüyada aydınlık yol görmek ya da yürümek ise kişinin yaptığı hatayı fark ederek pişmanlık duyulacağına, doğru yola girmeye, huzura kavuşmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.