Rüyada “ Vadi ” Görmek

Vadi
Güneşli ve aydınlık bir vadi, yeşil bir doğa, verimliliği ve huzuru da simgeler. Ancak vadi dağlara doğru daralıyor bitiyorsa, bu rüya, ölüm korkumuza da işaret ediyor olabilir.

Rüyada vadi görmek; zahmet ve yorucu bir yolculuğu, asi bir kimseyi veya uzayan yolculuğu ifade eder.Değişik yorumlarla da; rüyada vadi görmek; orada oturanları, ekilen ve biçilenleri, yol kesici veya savaşçı bir kimseyi ya da arslanı ifade eder.Rüyasında; bir vadiden çıktığını gören kimsenin bütün istekleri yerine gelir.Rüyasında; bir vadiye düştüğünü ve bundan acı ve ağrı duymadığını gören kimse, devletten bir fayda veya bir başkandan hediye alır.

Bazı Rüya Alimlerine Görede;

Düşlerimizde bir vadi görmek ya da vadide yürümek, yeni girişimlerin ve sahip olduğumuz üretkenliği değerlendirebilece­ğimiz yeni alanların ortaya çıkışının habercisidir. ve karanlık bir geçitte Güneşli ve aydınlık bir vadi, yeşil bir doğa, verimliliği ve huzuru da simgeler. Ancak vadi dağlara doğru daralıyor bitiyorsa, bu rüya, ölüm korkumuza da işaret ediyor olabilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.