Rüyada “ Vajina ” Görmek

Vajina
Rüyada vajina görmek rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına tabir edilir. Rüyasında vajina gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır.

Rüyada Vajina Görmek; Rüyada vajina görmek rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına tabir edilir. Rüyasında vajina gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır. Rüyada vajina görmek helal kazanç elde etmek, huzurlu şekilde ekmek yemek, gönül zenginliği ve huzur anlamın gelir. Rüya sahibi bereket görecek, kendisi için sonu hayırlı olacak işlere girecek ve karlı çıkacak, zenginliğe kavuşacak ve ömrü rahat içinde geçecektir diye yorumlanır.

Rüyada Vajina Akıntısı Görmek; Rüyada vajina akıntısı görmek rüya sahibinin maddi sıkıntı yaşayacağına ve büyük bir borca gireceğine işaret eder. Rüyasında vajina akıntısı gören kişinin kendisini üzecek haberler alacağına, duyacağı sözler nedeniyle aşırı derecede kızıp sinirleneceğine adeta çıldıracağına işaret eder.

Rüyada Başkasının  Vajinasını Görmek; Rüyada başkasının vajinasını görmek  rüya sahibinin uzun zamandır içinden çıkamadığı sorunlarından teker teker kurtulmaya başlayacağına, anadan yeni doğmuş bebek kadar huzurlu bir hayata kavuşacağına, işlerinin yoluna girerek maddi sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada başkasının vajinasını görmek  rüya sahibinin yaşamış olduğu bütün üzüntülerin, kayıpların, yıkımların acılarını yavaş yavaş atlatmaya başlayacağına ve iyi olacağına işaret eder. rüyasında bir kadının vajinasını gören kişinin bir işten yüksek miktarda pay alacağına ya da bir mirasa sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek; Rüyada kadın cinsel organı görmek içgüdülerin söylediklerine fazla takılmaya ve bu nedenle de bir türlü şüpheden ve endişeden kurtulamamaya yorulur. Bu rüya daha ziyade rüyayı gören kişinin iç dünyası ve duygusal yanı ile tabir edilir. Kişinin kişisel ve özel konularda memnuniyetsizlikleri olduğuna bu nedenle de huzuru tam olarak yakalamayı başaramadığına rivayet edilir.

Rüyada Vajinada Kıl Görmek; Rüyada vajinada kıl görmek malın temiz olmasına, istenilen bir ilişkiye, sözünü tutmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, ferahlamaya, büyük mertebeye gelineceğine, sevineceğine, şana ulaşmaya, kazanılan nimete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sosyal yaşamda mutluluğa işarettir. Rüyada vajinada kıl görmek ender olarak da sağlığın kötüleşeceğine, fukaralığa, sıkıntılı hayata, kötü bir problemle yüzyüze gelineceğine, korkulanın olmasına işaret eder.

Rüyada Vajinada Kan Görmek; Rüyada vajinada kan görmek sevineceğine, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, alın teriyle elde edilen mala, getirili girişimler yapacağına, huzura ermeye, sakin olacağına, mülke gelecek bolluğa, aşk hayatının iyi olacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, istenilen bir başarıya yorulur. olumsuz olarak ta  Rüyada vajinada kan görmek yalancı bir kimseye, fena niyetli kişi tarafından zarar görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, mes’uliyetten ötürü mağdur olmaya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.