Rüyada “ Vali ” Görmek

Vali
Rüyada vali görmek okumuş, kültürlü, hayat tecrübesi olan, öngörü ve sağduyu sahibi, akıllı, mantıklı bir kişi ile tabir edilir. Vali görmek, toplumun saygı duyduğu, sözünü dinlediği ve çok güvendiği bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Vali Görmek; Rüyada vali görmek  okumuş, kültürlü, hayat tecrübesi olan, öngörü ve sağduyu sahibi, akıllı, mantıklı bir kişi ile tabir edilir. Vali görmek, toplumun saygı duyduğu, sözünü dinlediği ve çok güvendiği bir kişinin varlığına işaret eder. Aynı zaman da Rüyada vali görmek farklı düşünceden insanlarla bir araya gelmeye , fikir almaya , yaptığı işte en iyi olmaya delalettir.

Rüyada Vali İle Konuşmak; Rüyada vali ile konuşmak şöhrete ermeye, sorunlardan arınmış olacağına, getirili işler gerçekleştireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, taleplerin yerine geleceğine, sevineceğine, önemli kuvvete ulaşmaya, iyi şansa, dünyalığa gelecek bolluğa, merhametli çocuğa, zahmetsiz kazanılan paraya yorulur. Başka görüşlere göre de Rüyada vali ile konuşmak ticaret kaynaklı huzursuzluğa, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, korkulanın gerçekleşmesine, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceği ne, hilekar bir amire işarettir.

Rüyada Vali Olmak; Rüyada vali olmak rüya sahibinin iş hayatında dikkat çeken yükselişine delalet eder. Rüya sahibi bu yükselişi ve başarısı sayesinde yöneticilerinin el üstünde tutacağı kişi haline gelecek ve iş yerinde kendilerinden sonra yetkili kılacakları kişi olacaktır.

Rüyada Yönetici Görmek; Rüyada yönetici görmek rüyada devlet veya hükumet adına görev yapan vali, kaymakam  görmek, şeref ve itibara, işinde sebat etmeye işaret eder. Bazen rüyada görülen üst düzey yönetici, devlet başkanını, başbakan veya bir bakanı temsil eder. Rüyada görülen üst düzey ve daha alt kademedeki yöneticiler, yaptıkları görev ve sergiledikleri davranışa göre yorumlanır. Bundan başka rüyayı görenin işi ve konumu göz önünde bulundurulur. Bütün bunların birleştirilmesiyle yorum yapılır. Rüyada yönetici görmek başarılı olmaya, itibar kazanmaya, çok karlı işler yapmaya, bir yandan da hayır işlerine gönül vermeye ve bu sayede herkes tarafından sevilen ve tanınan kişi olmaya delalet eder.

Rüyada Yönetici Olmak; Rüyada yönetici olmak rüyada yönetici olduğunu gören kişi, yapacağı güzel işler sayesinde koltuk sahibi olacak, ünü ve namı yürüyecek, insanlar tarafından tanınır olacak demektir. Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının ve yolunun açık, istikbalinin de çok parlak olacağına ve işlerinden yana hayır bulacağına tabir edilir.

Rüyada Vali İle Kavga Etmek; Rüyada vali ile kavga etmek bereketli zamanlara, birikmiş servete, sevince ermeye, mutluluğa, Salih dosta, faydalı işlere, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, bol talihe, sağlığa, gönül ilişkilerinde feraha, sıkıntı çekmeden elde edilen mala işaret eder. Rüyada vali ile kavga etmek Bazen de çözümü zor bir sorunla yüz yüze gelineceğine, ticaret kaynaklı sıkıntıya, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceği ne, yalancı yabancıya, zora düşmeye yorulur

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.