Rüyada “ Vapur ” Görmek

Vapur
Rüyada vapur görmek üzüntüye , kedere, pişmanlığa ve ferahlığa işarettir.Beklenmeyen bir yakınınızın selametle gelmesine, fakir için zenginliğe evli için çocuğun olmasına veya bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır.

Rüyada Vapur Görmek; Rüyada vapur görmek üzüntüye , kedere, pişmanlığa ve ferahlığa işarettir.Beklenmeyen bir yakınınızın selametle gelmesine, fakir için zenginliğe evli için çocuğun olmasına veya bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında vapura bindiğini görmesi; o kişinin büyük bir işe girişeceğine ve meslek değiştireceğine işaret eder.Bir başka tabire göre de  rüyada vapur görmek bir kimsenin rüyasında vapurla bir gezinti yaptığını görmesi; o kimsenin kısa bir deniz yolculuğu yaptıktan sonra oldukça kazançlı bir işe girişeceğine işaret edilir.
Rüyada Vapura Bindiğini Görmek; Rüyada vapura binmek ile aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı bütün zorlukların yαkın bir zaman içinde biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulαcağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve mαnevi zararları telafi edeceğine ve rahata ereceğine αlαmet edilir.
Rüyada Vapura Binmek; Rüyada vapura binmek rüyayı gören kişinin, Allah yolunda ilerleyen, ibadetini hiç aksatmayan ve herkesi Allah yoluna çağıran biri olduğu için iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına ve her daim mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına delalet edilir.
Rüyada Vapurda Gezmek; Rüyada vapurda gezmek yeminine bağlı olacağına, bol kısmete, Salih akrabaya, ticari kazancı yüksek girişimler yapacağına, akrabalarla iyi geçinmeye, ulaşılan kuvvete, hüner sahibi bir kimseye, bonkör yabancıya, mutlu olmaya, sağlıklı bir ömre, yakında duyulacak memnun edici değişimlere işarettir. Rüyada vapurda gezmek nadiren de üzüntü verecek sorunla yüzleşileceği ne, refahının kaçacağına, sıkıntıdan sıyrıla mamaya, dara düşmeye, değer düşmesine işarettir.
Rüyada Vapur Kullanmak; Rüyada vapur kullanmak rüya sahibinin pek de donanımlı ve hakim olmadığı bir işten hiç beklemediği şekilde büyük bir başarı elde edeceğinin, hatta sonunda kendisinin bile çok şaşıra cağının habercisi kabul edilir.Rüya sahibinin bu yaptığı başarı kendisine olan öz güvenin artmasına ve iş hayatına olan bakışının daha da artmasına işaret edilir.
Rüyada Vapur Bileti Aldığını Görmek; Rüyada vapur bileti aldığını görmek önemli kuvvete, bol şansa, imrenilen bir başarıya, işte mevkiye yükseleceğine, huzur bulmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mülke gelecek berekete, hayırlı işler yapacağına, sözüne sadık kalacağına, becerikli bir kişiye işarettir. Aynı zamanda korktuğu şeyden emin olmaya, mutsuz edici bir durumla yüz yüze gelineceğine, kederden kurtulamamaya, zorluğa düşmeye işaret eder.
Rüyada Arabalı Vapura Binmek; Rüyada arabalı vapura binmek güzel ve eğlenceli bir deniz gezintisi yapacağınıza işarettir.Farklı olarak ta rüya sahibinin, çalışma hayatında yaşadığı sıkıntılı durumları ortadan kaldırmak, üzüntülerinden ve sorunlarından kurtulmak için iş hayatı ile ilgili yeni ve daha önce pek denenmemiş şeyler deneyeceğine ya da yeni bir işe girip kariyerine farklı bir yol çizeceğine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.