escort alanya

Rüyada “ Veda ” Görmek

Veda
Rüyada veda etmek, alimler tarafından farklı anlamlar yüklenmiş olan bu rüya bazen sevince bazen hüzün ve ağlamaya işaret eder.

Rüyada veda etmek, alimler tarafından farklı anlamlar yüklenmiş olan bu rüya bazen sevince bazen hüzün ve ağlamaya işaret eder. Gören kişinin veda ettiği varlık veya nesneye göre yorumlar içermektedir. Gördüğünüz bu rüya zengin kişinin fakirleşmesine, düşkün ve fakir birinin giderek zenginleşmesine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin bazı durumlarda yaşadığı sıkıntılardan kurtulmasına, refah içinde birinin ise maddi sorunlar yaşamasına rivayet edilmiştir. Bazen de bu rüya kişinin üzüntü ve keder yaşayacağı zamanlar geçireceğine, gözyaşı dökeceği zamanlara yorulur. Alimlere göre bu rüya kişinin evli ise hanımını boşamasına, hasta olan birisini kaybını yaşamaya yorumlanmıştır. Bazı durumlarda ise hastanın şifa ve ihsana kavuşmasına, sağlık ve huzura kavuşmasına yorumlanır. Konu ile geniş çaplı yorumları görmek için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Rüyada veda etmek, ile alakalı rüyalarınızı da bizler ile paylaşabilirsiniz.

Rüyada Veda Etmek Ne Demek

Rüyada veda etmek, hayra ve şerri durumlar içermek ile beraber, neşe ve sevince bazende dertler ile boğuşmaya işaret eder. Çalışan birinin görevine son verilmesine, evli birinin hanımı ile kavga ve kırgınlıklar yaşamasına rivayet olunur. Her halükarda gördüğünüz rüya tek başına yoruma açık olmayıp, kişinin neye ve nasıl veda ettiği de rüya tabirinde önemli unsur olarak görülmüştür. Aynı zamanda bu konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Rüyada Eşine Veda Etmek

Rüyada eşine veda etmek, hayırlı görülmemiş olup, ailevi sorunlara işaret eder. Kişinin hanımı yada kocası ile sorunlar yaşayacağına delalet eder. İslam alimlerinde Ebu Said’e göre, kişinin eşi ile ayrılık yaşamasına, gören kişi erkek ise hanımını boşamasına rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya boşanan biri iseniz eşiniz ile tekrar barışmaya, nikahlamaya tabir edilmiştir. Rüyada eşine veda ettiğini görmek, sorun yaşayan çiftler arasında, sevgi ve muhabbetin hasıl olmasına yorulur. İslami yorumuna göre, kişinin bulunduğu konumdan zıt bir konuma geçmesine, fakirin zenginleşmesine, hastanın iyileşmesine, tüccarın zarara uğramasına yorumlanır.

Rüyada Arkadaşa Veda Etmek

Rüyada arkadaşa veda etmek, rüya sahibinin arkadaşı ile arasında sorunlar yaşamasına yahut arkadaşın kaybına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya bu arkadaşınızın ölüm haberini almaya veya başka bir sebep ile araya soğukluk girmesine delalet eder. Rüyasında küs olunan bir arkadaşa veda ettiğini görmek, bu kişi ile muhabbetin tekrar hasıl olmasına, ayrı olunan biri ile barışmaya rivayet edilmiştir. Rüyada arkadaşlara veda ettiğini görmek, işten ayrılmaya, yapılan bir görevden el çektirilmeye yorulur. İslami yorumuna göre, kişinin bulunduğu vaziyeti terk etmesine, Bitti sanılan bir işte aksilikler yaşanmasına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.