escort alanya

Rüyada “ Vedalaşmak ” Görmek

Vedalaşmak
Rüyada vedalaşmak, genel anlamı ile kişinin üzüntü ve sıkıntılarını arkada bırakmasına işaret eder. Rüyada eşiyle vedalaşmak, Rüyada arkadaşlar ile vedalaşmak neye yorumlanır.

Rüyada vedalaşmak, genel anlamı ile kişinin üzüntü ve sıkıntılarını arkada bırakmasına işaret eder. Görülen bu rüya her ne kadar hüzün içerse de kişiyi bunaltan olayların son bulmasına delalet eder. Rüya sahibi kendisine sorun teşkil eden, dert ve tasa içinde bırakan olayların yerini neşe ve sevince bırakacağına tabir edilmiştir. Kişinin iş yaşamında başarılara vakıf olmasına, kendisine yeni bir hayat seçmesine, hoş sohbetler içinde olmaya rivayet edilmiştir. Ticarette yüksek kazançlar içinde olmaya, yaşamın günden güne güzelleşmesine yorulur. Bazen de bu rüya uzun bir bekleyişin son bulmasına, özlem duyulan birine kavuşmak olarak da yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya vefalı dostlar edinmeye, zor zamanlarda yanınızda bulunacak insanlara, dost meclislerinde bulunmaya yorumlanmıştır. Konu ile alakalı diğer yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Görmüş olduğunuz rüyaları bizimle yorumlanması için paylaşabilirsiniz.

Rüyada Vedalaşmak Ne Demek

Rüyada vedalaşmak, hüzün ve üzüntü yaşamak gibi görünen bu rüya, aslında mutlu yarınların sizin olduğuna yorulur. Parlak bir gelecek sahibi olmaya, sağlam bir birlikteliğe nail olmaya işaret eder. Bazı tabircilere göre ise, bu rüya hasta için vefatın yakın olmasına, zengin için sıkıntılı dönemler yaşamasına yorumlanır. Aynı zamanda varlık içinde olan birinin maddi olarak zor bir süreçten geçmesine rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya bahsettiğimiz gibi bazen hayra bazen ise, zor günlerin sizi beklediğine tabir edilmiştir.

Rüyada Vedalaştığını Görmek

Rüyada vedalaştığını görmek, zorluk ve meşakkatlerden kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda kötü günlerin sona ermesine, hatalardan vazgeçmeye yorulur. Görülen bu rüya nefse hoş gelen dünyevi zevklerden uzaklaşmaya, günahlardan kaçmaya yorumlanır. Aynı zamanda itikat sahibi olmaya, ferahlık ve esenliğe ulaşmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Eşiyle Vedalaşmak

Rüyada eşiyle vedalaşmak, gerçek yaşamına benzer tabir edilir. Gören kişi için ailevi sorunlar yaşanacağına, kavga ve kırgınlıklara tabir olunur. Aynı zamanda dedikodulara maruz kalmaya, aile birlik ve dirliğinin zarar görmesine  delalet eder. Gördüğünüz bu rüya uyarı niteliğinde de olup, eşiniz ile olan sorunlarınız da bazen alttan almanız gerektiğine, yuvayı kurtarmak adına, sorumluluklarınızı geçiştirmemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Arkadaşlar İle Vedalaşmak

Rüyada arkadaşlar ile vedalaşmak, kişinin yaptığı hataların telafisi olmayacağına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin zor durumda kalmasına, itibarını kaybedeceği olaylar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya yaşanılan toplumdan uzaklaşma isteğine yada arkadaşlar tarafından dışlanmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Ağlayarak Vedalaşmak

Rüyada ağlayarak vedalaşmak, görülenin aksine mutlu günlere tabir edilmiştir. Sevilen ve saygı duyulan birinden müjdeli bir haber almak olarak da rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya sevdiğine kavuşmaya, bir daha ayrılmamak üzere sevenlerin kavuşmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.