escort alanya

Rüyada “ Veli ” Görmek

Veli
Rüyada veli görmek, rüya sahibinin ilme ve bilime önem veren biri olmasına kendisini her daim geliştirmeye ve yeniliklere açık biri olmasına işaret eder.

Rüyada veli görmek, rüya sahibinin ilme ve bilime önem veren biri olmasına kendisini her daim geliştirmeye ve yeniliklere açık biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ilim irfan sahibi olup yol gösterici bir kişiliği olmasına delalet eder. Rüyada veli görmek, kişinin anlatımları ve fikirleri sayesinde insanların gözünde saygınlık kazanması olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin insanlar tarafından yönetici ve yol gösterici olarak görülmesine rivayet olunur. Rüyada veli görmek, kişinin yaş ve olgunluk olarak kemale ermesine haramdan ve kötü işlerden uzak durmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ilim sahibi kişilerle oturup feyiz almasına ve din ilimlerinde ilerlemek olarak yorumlanmıştır. Rüyada veli görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Veli Görmek Ne Demek

Rüyada veli görmek, hayra ve berekete nail olmaya ilim sahibi olup toplumlara önderlik etmeye yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında olgun bir kişiliğe sahip olup bir öğretici bir yol gösterici konumunda olması olarak tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin yanlış davranışlarından arınarak samimi ve gerçek dostluklar kurmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hoş sohbete, güler yüze işaret eder.

Rüyada Veli Zat Görmek

Rüyada veli zat görmek, rüya sahibi için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin yanlış işler içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendi çıkarları uğruna kimseye karşı hoş görülü davranmadığına kırıcı, kaba davranışlar içersinde olmasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Veli Toplantısı Görmek

Rüyada veli toplantısı görmek, rüya sahibinin önüne çıkacak bir takım sıkıntılar ile sınanacağına bu yolu anca sabır ve sebat ile atlatabileceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşatıkları tüm sıkıntı ve üzüntülere rağmen hayata sımsıkı, umut ile bakmalarına delalet eder.

Rüyada Veli Mezarı Görmek

Rüyada veli mezarı görmek,  rüya sahibinin büyük veli ve alimlerin mezarlarını ziyaret etme isteği içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin istek ve arzularının gerçekleşeceğine mutlu bir yaşama kavuşmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin dini konulara yönelmesine vesiledir.

Rüyada Hacı Bayram Veliyi Görmek

Rüyada hacı bayram veli görmek, rüya sahibinin hak yolunda ilerlediğine çevresinde bulunan düşkün ve muhtaç kimselere yardım içersinde olmaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin müjdeli havadisler alacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.