Rüyada “ Vezne ” Görmek

Vezne
Rüyada vezne görmek parayı çok sevmeye rağmen onu elinde tutamamaya, borç veya ceza ödemeye işarettir. Bazen rüyada vezne görmek, ihtiyaçların giderilmesine işaret eder.

Rüyada Vezne Görmek; Rüyada vezne görmek parayı çok sevmeye rağmen onu elinde tutamamaya, borç veya ceza ödemeye işarettir. Bazen rüyada vezne görmek, ihtiyaçların giderilmesine işaret eder. Vezne görmek, zengin kapısında yoksulluk çeken kimseye işarettir. Rüyada vezne görmek, parayı çok sevmeye fakat onu tutamayan kimseye işarettir.

Rüyada Veznedar Olduğunu Görmek; Rüyada veznedar olduğunu görmek ömrünüzün bolluk içerisinde geçeceğine işaret eder. Bir başka yoruma göre de: Rüyada bir vezneden para aldığınızı yahut bir veznedar olduğunu görmeniz, para işlerinden hiç anlamadığınıza, hatta alışverişten bile hoşlanmadığınıza delalettir. Ayrıca kendi halinizde bir kimse olup etliye sütlüye karışmayan bir huya sahip olduğunuza da yorumlanır.

Rüyada Vezneden Para Almak; Rüyada vezneden para almak sorunlardan arınmış kalacağına, mutlu zamanlara, getirili atılımlar yapacağına, vefalı arkadaşa, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, rahata, bol gelire, yakında alınacak sevindirici haber duymaya, hoşsohbet genç kadına, düşkünlükten feraha çıkmaya, üne erişmeye işarettir.  Hoşnutsuz yorum olarak da Rüyada vezneden para almak  fenalık görmeye, huzuru yitirmeye, yoksulluğa, fenalığını saklayan yabancıya, kötü bir durumla yüzleşileceği ne delalettir

Rüyada Veznede Sıra Beklemek; Rüyada veznede sıra beklemek çaresizlik ve şaşkınlıkla,tabir edilir. Beklemek ilim ehli için ziyade ilme ve işlerin kemal bulmasına delalet eder. Kendinizi sırada beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağına işarettir. Sırada beklerken sıkılan, telaşlanan kimse bir sevinç yapacaktır. Bekleyen ve sabreden kimse, umduğundan daha mutlu olacaktır.   Ünlü rüya alimimiz Nablusi  demiştir ki: “Rüyada beklemek, Müctehid için ilme, bazen da dindeki bozukluğa alamettir. Rüyada iyi bir haberi beklediğini görmek, hayra, kötü haber de şerre işarettir.

Rüyada Vezneye Para Yatırdığını Görmek; Rüyada veznede para yatırdığını görmek veya vezneden para almak, ömrünüzün bolluk içinde geçeceğine, işlerinizin düzenli olarak devam edeceğine delalet eder.  Rüya sahibinin maddi ve manevi bakımda bolluk ve berekete ereceğine işlerinde başarılı olacağına yeni ortamlara girerek bir den fazla yeni iş imkanları sağlayacağına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.