Rüyada “ Vinç ” Görmek

Vinç
Rüyada vinç görmek güç ve kudret sahibi birine işarettir. Vinç görmek hayatınız boyunca çok ıstırap çektiğinizi, ama sonunda refaha ve mutluluğa kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Vinç Görmek; Rüyada vinç görmek güç ve kudret sahibi birine işarettir.Vinç görmek hayatınız boyunca çok ıstırap çektiğinizi, ama sonunda refaha ve mutluluğa kavuşacağınıza delalet eder.Bir başka tabire göre, rüyada vinç görmek, çok zor bir döneme gireceğinize ve çok büyük bir borcun altına gireceğinize yorumlanır. Rüyada vinç görmek, işinizin düzeleceğine, sağlığınızın yerine geleceğine, temiz havaya ihtiyacınız olduğuna, böyle bir yere taşınmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada vinç görmek sorunlar ile baş etmek durumunda kalmaya, altından kalkmakta zorlanacağını borcun içerisine gireceğinizi gösteriyor. Diğer bir rivayet ise; tam tersi olarak işlerinizin düzelmesine, sağlıklı olmanıza, yaşadığınız tüm sıkıntıların gitmesine rivayet ediyor. Rüyada vinç görmek ayrıca sağlık sorunları ve manevi sıkıntılardan dolayı temiz havası olan yerlere ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden kesinlikle böyle güzel yerlere taşımanıza da rivayet edebilir.
Rüyada Vinç Kullanmak; Rüyada vinç kullanmak kimi tabirlerde güç kuvvet kazanmaya, insanları kendine muhtaç etmeye, kimseyi düşünmeden keyfi davranmaya delalettir.
Rüyada Kepçe Görmek; Rüyada kepçe görmek güzel ve hayırlıdır, evde kaynayan tencere olarak ifade edilir. Yani rüya sahibinin eline geçen kazancı sayesinde evine giren lokmasıdır. Kişi, çalışkanlığı ve hırsı sayesinde bir işi bıraksa diğerine başlar, onu bitirse hemen bir diğerini bulur ama yine de ailesini mağdur etmez diye yorumlanır. Rüyada kepçe görmek, sürekli olacak bereketin, bolluğun ve gelirin işaretidir. Rüya sahibi ailesinin refahı için elinden gelen çabayı gösterecek demektir. Rüyada kepçe görmek kısmettir. Büyük bir aileyi veya çevreyi işaret eder. Rüyada kepçe görmek, rızk la yorumlanır. Rüyasında elinde kepçe olduğunu görmek, muhtaç ve kimsesizlere yiyecek bağışında bulunmaya da delalet eder.
Rüyada Ağır Vasıta Görmek; Rüyada ağır vasıta görmek tatsızlık ve aksilik yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının karışacağı, tüm planlarının bozulacağı ve kurulu düzeninin yıkılacağı ile ifade edilir. Kişi, zor ve kötü günler geçirecek demektir. Rüyada ağır vasıta görmek beceri sahibi bir kimseye, emniyette kalmaya, fakirlikten sıyrılmaya, ikili ilişkilerde huzura, hayırlı arkadaşa, kazançlı atılımlar yapacağına, bereketli günlere, finansal külfeti bulunan akrabadan uzaklaşmaya, malın temiz olmasına, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, devlette mertebeye ulaşılacağına işaret eder. Kimi zaman da düşmanlığını saklayan düşmana, kederden kurtulamamaya, kötü huylu yönetici eliyle fenalık görmeye, sıhhatin yitirileceği ne, düşmanından emin olmaya işarettir.
Rüyada Dozer Görmek; Rüyada dozer görmek rüyayı gören kişinin büyük başarıların altına imza atacağına bu sayede adından söz ettireceğine ve kısmetlerinin de çoğalacağına alamet eder. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin toplu bir para ya da makbul olan bir mala sahip olacağı anlamına gelir.
Rüyada Dozer Kullanmak; Rüyada dozer kullanmak Rüyayı gören kişinin büyük bir öz güven ve cesaretle büyük işlere girişeceğine, önemli atılımlar yapacağına ve ciddi girişimlerde bulunacağına rivayet edilir.  Rüyada dozer kullanmak rüya sahibinin herkesi kendine hayran bırakacak ve onlar tarafından ayakta alkışlanacak işler yapacağına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.