Rüyada “ Yaban Arısı ” Görmek

Yaban Arısı
Rüyada yaban arısı görmek, herkesten saklamak durumunda kaldığınız bir sırrınızın ifşa olmasına, duyulup zor durumda kalmaya işaret edilir.

Rüyada yaban arısı görmek, herkesten saklamak durumunda kaldığınız bir sırrınızın ifşa olmasına, duyulup zor durumda kalmaya işaret edilir. Rüya alimleri tarafından farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya, yakın çevreden zarar görmeye, iş ve özel yaşamınızdaki huzurunu çekemeyen kişilerin varlığını bildirir. Kişinin iş yaşamındaki başarılarından haz etmeyen, kıskançlık içinde olan kişilerin varlığı olarak da yorumlanmıştır. Gören kişinin dikkat etmesi gereken bir düş olup, uyarı niteliğindedir. Bu rüyayı görenlerin dost zannedip, güvendiği kişilere karşı daha temkinli olmaları gerektiğine, sırlarını paylaşmamaları gerektiğini bildirir. Bazen de kısa süreli sıkıntılarınızın olacağına, bu durumun geçici olduğuna yorumlanır. Yaban arılarının düşünüzde sizi sokması, zarara uğramaya, saldırmadıklarını görmek, haset edenlerin varlığına, fakat zarar veremeyeceklerini gösterir. Rüyada yaban arısı görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Yaban Arısı Görmek Nedir

Rüyada yaban arısı görmek, rüyanızda kalabalık bir yaban arısı sürüsü görür iseniz, akrabadan zarar görmek olarak tabir edilir. Bazen de size kızgın ve düşmanlık içerisinde olan birine yorumlanır. Gören kişinin son zamanlarda sıkıntılı bir durum yaşadığı birine karşı boş bulunmaması gerektiğini gösterir. Aynı zamanda hakkınızda yanlış zanda bulunulacağına, hoş olmayan sözler duymanız olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Yaban Arısı Saldırması

Rüyada yaban arısı saldırması, kişinin iş yaşamındaki başarılarını hazmedemeyen, art niyetli insanların olmasına işaret eder. Gören kişi için uyarı anlamı da bulunan bu rüyanın, algılarınızı açık tutmanız gerektiğine, atılan adımlarda temkinli olunması gerektiğini bildirir.

Rüyada Yaban Arısı Sokması

Rüyada yaban arısı sokması, düşmanlık besleyen birinden zarar görmeye, fakat bu durumun büyük çaplı olmayacağına yorulur. Gördüğünüz bu rüya maddi olarak ufak bir külfet yaşayacağınıza, alınan önlemler ile bu durumun kısa süreli olacağını gösterir.

Rüyada Yaban Arısı Kovanı Görmek

Rüyada yaban arısı kovanı görmek, sizi tuzağa çekmek isteyenlerin olduğuna, deyim yerinde ise ayağınızı kaydırmak isteyenlerin olacağını bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.