Rüyada “ Yaban Gülü ” Görmek

Yaban Gülü
Rüyada yaban gülü görmek, sizi sıkıntı içinde bırakan, üzüntü veren olayların geride kalacağına, gelecek günlerin size huzur getireceğine delalet edilir.

Rüyada yaban gülü görmek, sizi sıkıntı içinde bırakan, üzüntü veren olayların geride kalacağına, gelecek günlerin size huzur getireceğine delalet edilir. Görülen bu rüya, dert ve tasaların biteceğine, aydınlık geleceğe, maddi ve manevi anlamda ferahlık içinde olmaya tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin gönüllerinde huzur ve mutluluk olmasına, yeni çevre ve arkadaşlıklar edineceğine yorulur. Tanışılan kişiler ile iş yaşamında ortaklıklar kurulmasına, getirisi güzel işler yapmaya, tebessüm ettirecek gelişmelerin yaşanmasına işaret edilir. Aynı zamanda geçim derdi yaşayan birinin bu rüyayı görmesi, darlıktan kurtulmaya, hasta için derman bulmaya ve içinizi kaplayan yersiz tasaların biteceğine yorumlanır. Gören kişinin evine bereket, aile yaşantısına dirlik ve birlik gelmesine vesiledir. Olumsuz olarak da alimler gören kişinin sevdiği biri ile arasının açılacağına yormuşlardır. Rüyada yaban gülü görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Yaban Gülü Görmek Nedir

Rüyada yaban gülü görmek, eski kötü alışkanlık ve çevreyi terk etmeye, yaşamınızı olumlu anlamda düzene sokacağınıza tabir edilir. Gördüğünüz bu rüya gerçek dost ve vefalı kişiler ile tanışmaya, zor zamanınızda yanınızda bulunacak kişilere yorumlanır. Aynı zamanda düş sahibinin işlerinde canlanma ve bereketlenme olmasına, girilen bir işten hayırlı sonuçlar almaya yorumlanmıştır.

Rüyada Yaban Gülü Koklamak

Rüyada yaban gülü koklamak, neşe duyacağınız, sevinçli müjdeler almaya yorumlanır. Rızkın daim olacağına, sizi sıkan ve ruhi olarak boğan durumların son bulmasına delalet edilir. Ayrıca gören kişi evli ise, eşi ile kırgınlıklarının son bulmasına, hane içi mutluluğa yorulur.

Rüyada Yaban Gülü Koparmak

Rüyada yaban gülü koparmak, kırıcı bir tartışmanın sonunda değer verilen biri ile yolların ayrılmasına işaret edilir. Gören kişi için bu bir arkadaş, yakın bir dost yada sevgiliye yorulur. Rüyada dalından koparılmış yaban gülü görmek, ayrılığa, dert ve kedere rivayet edilir.

Rüyada Yaban Gülü Vermek

Rüyada yaban gülü vermek, ikili ilişkilerde mutlu son yaşamaya, bekarlar için evliliğe işaret edilir. Bazen de verilen bir sözün yerine getirilemeyeceğine, zor durumda kalmaya tabir edilir.

Rüyada Renkli Yaban Gülü Görmek

Rüyada renkli yaban gülü görmek, farklı anlamlar içermektedir. Pembe yaban gülü görmek, kalp kırıklığına işaret edilir. Beyaz yaban gülü görmek, istenmeyen tartışmalara, ayrılıklar yaşamaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.