Rüyada “ Yaban Ördeği ” Görmek

Yaban Ördeği
Rüyada yaban ördeği görmek neye delalet eder. Rüyada yaban ördeği görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada yaban ördeği diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Yaban Ördeği Görmek

Rüyada yaban ördeği görmek; hoş görülü, yardım sever, insanlar arasında daima saygınlığı olup sevilen, bu dünyada sadece insanların mutluluğu için yaşayan, eğlenceli bir hayatı olup, kafasına hiç şeyi takmayan bir kişiye işaret ederken bu rüya bazen de tam aksi kötü huylu, aksi, insanlar arasında sevilmeyen kişilere de işaret eder.

Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık’a göre rüyada yaban ördeği görmek; mala, zengin ve bolluk içinde geçecek olan hayata, kısmetinizin açık olduğuna, çok yakın bir akrabanızdan gelecek olan müjdeli habere yorumlanır.

Rüyada Uçan Yaban Ördeği Görmek

Rüyada uçan yaban ördeği görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında sıfırdan başlayarak yükseleceğine, şansının ve kısmetinin her zaman olacağına, yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde kısa sürede ismini duyurum maddi ve manevi anlamda bolluğa ve huzura ereceğine işarettir. Bu rüya aynı zaman da Allah’ın yolunda ilerlemeye, hak yolundan şaşmamaya hayatının büyük bir bölümünü secde etmekle geçirmeye yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da uğraş vererek kazandığı mevkiye, yardım alarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, zahmet çekerek beklediği nimete, başarısızlıktan sonra düşlediği daha iyi kazanca, umudunu yitirdikten sonra düşlediği servete işaret eder.

Rüyada Yaban Ördeği Yavrusu Görmek

Rüyada yaban ördeği yavrusu görmek; rüyayı gören kimsenin yakın çevresiyle olan ilişkilerinde yaşadığı sevinçli ve hüzünlü anılarına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler çevresine bağımlı, ailesine fazla düşkün, hayatını sevdikleriyle geçiren onları kırmaktan korkan, sevecen kimselere yorumlanır.

Rüyada Yaban Ördeği Yakalamak

Rüyada yaban ördeği yakalamak; rüyayı gören kimsenin tanımadığı bir kimseden maddi ve manevi anlamda yardım göreceğine, en zor anında kişinin yaptığı destek sayesinde huzura kavuşacağına, düşmanlarından tek tek kurtulup ailesiyle eski mutlu günlerine tekrar kavuşup iş hayatında da yeni bir sayfa açacağına bununla birlikte yakın zaman da karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle hayatını birleştirip dünya evine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Yaban Ördeği Avlamak

Rüyada yaban ördeği avlamak; rüya sahibinin sorunlarından tek tek kurtulacağına, iş hayatının normale dönüp geçmişteki kayıplarını tekrar yerine koyacağına, bununla birlikte yeni insanlarla tanışıp farklı iş ortamlarında bulunacağına  yorumlanır. Rüyada yaban ördeği avladığını görmek aynı zaman da uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği zafere, ümitsizlikten sonra kavuştuğu itibarlı mertebeye, manevi külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağı na, uğraşlarının sonunda istediği daha iyi kazanca işaret eder.

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek; rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açık olacağına, kazancının bollaşıp rızkının çoğalacağına aynı zaman da kısmetinin açılıp hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır. Rüyasında ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını gören kişinin evlilik ya da aşk hayatındaki huzuru ve keyfi bozulacak, evliyse eşiyle, bekarsa sevgilisiyle büyük bir sorun yaşayıp, ayrılık yoluna gidecektir. Rüyada ördek görmek ya da ördek yakaladığını görmek kişinin yakın zaman da eline büyük bir fırsat geçeceğine, kazancına kazanç katacağına yorumlanır.

Rüyada Yaban Ördeği Satın Almak

Rüyada yaban ördeği satın almak; rüya sahibinin tüm dert ve sorunlarından kurtulup refaha kavuşacağına, iş hayatında girdiği ve büyük uğraşlar verdiği bir yolda başarılarının meyvesini toplayacağına, yakın zaman da sevdiği bir akrabasının ziyaret edeceğine yorumlanır. Bu rüya bazen de olumlu olduğu kadar olumsuz yorumlara da tabir edilir. Kişinin tatsız olaylarla karşı karşıya kalacağına, hanesine girip çıkan yakın dostlarından büyük zararlar göreceğine, olumsuz olaylarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır.

Rüyada Yaban Ördeğinin Kaçtığını Görmek

Rüyada yaban ördeğinin kaçtığını görmek; rüyayı gören kimsenin eline geçecek olan fırsatları değerlendiremeyip kaçıracağına, iş hayatında yerinden fazla duygusal davranıp mantığını geride bırakacağına bu yüzden basit ama maddi zararlara neden olacak bir çok hata yapacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.