escort alanya

Rüyada “ Yabancı Adam ” Görmek

Yabancı Adam
Rüyada yabancı adam görmek, zor ve sıkıntılar ile geçen bir dönemde destek alınan birine işaret eder.

Rüyada yabancı adam görmek, zor ve sıkıntılar ile geçen bir dönemde destek alınan birine işaret eder. Gören kişilerin meşakkatler ile dolu bir yolda ilerlerken, yardım göreceği bir dost akraba yada umulmayan birinden görülecek hayra tabir olunur. Görülen bu rüya rüyada görülen kişinin esmer, sarışın yada uzun boylu yada kısa olmasına göre farklı olarak rivayet edilmiştir. Rüyada görülen yabancı esmer adam kişinin, güç ve kudret sahibi birinden alacağı maddi ve manevi desteğe delalet eder. Rüyasında yabancı sarışın bir adam gören kişinin, kısa süreli olarak sağlık sorunları yaşamasına yorulur. Rüyada uzun boylu yabancı bir adam görmek, mal ve mülke nail olmaya, kısa adam görmek, üst üste binecek maddi kayıplara, rızkın azalmasına yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya yeni bir dostluk ve arkadaşlık kurmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Yabancı Adam Görmek Nedir

Rüyada yabancı adam görmek nedir, sualine verilen yorum alimler tarafından hayır ve destek görülecek biridir olarak riayet edilmiştir. Gören kişilerin iş yada sosyal yaşamında sıkıntı içinde olduğu anda vefalı dostlar ile karşılaşmasına delalet eder. İslam alimlerinden İmam-ı nablusi ye göre bu rüyayı görenlerin saklanan bir sırra vakıf olmasına, saklanan gerçeklerin ortaya çıkması ve hayır görülecek biri olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Yabancı Adamlardan Kaçmak

Rüyada yabancı adamlardan kaçmak, görülenin aksine bu rüya haram ve kötülüklerden uzaklaşmaya işaret eder. Kişinin yanlış çevre ve arkadaşlıklardan uzak durmasına hayatına çeki düzen vermesine yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya yaşamınız için güzel olanı tercih etmenize, haksızlıklara karşı dik durmaya delalet eder. Rüyada yabancı adamlardan kaçtığını görmek, art niyetli insanların plan ve tuzaklarını boşa çıkarmaya rivayet olunur. Size karşı husumet içerisinde olan, yüzünüze gülüp arkanızdan iş çeviren kişileri ifşa etmeye tabir edilmiştir. İslami yorumuna göre, huzur ve sükunet içinde olunmaya, hak yoluna bağlanmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Yabancı Adam İle Yatmak

Rüyada yabancı adam ile yatmak, pek hayra yorumlanmamış olan bu rüya yanlışa düşmek olarak yorulur. Görülen bu rüya hataya düşmeye, günaha girmeye, maddi zarara uğramaya rivayet olunur. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi, iş yaşamında yanlış ortaklıklar kurmasına, bu kişinin etkisi altına girip gayrimeşru işler içersinde olmaya delalet eder. Bu rüyayı gören bir kadın ise, çevre tarafından ayıplanacak bir iş yapmaya yorumlanır. Aynı zamanda kişinin yaptığı hatanın duyulmasına toplum içinde hayıflanmak olarak da tabir edilmiştir. Rüyada yabancı bir kadın ile yattığını görmek, harama meyil etmeye, kazanma hırsına ve dünya zevk ve sefasına dalmaya işaret olunur. İslami yorumuna göre, ahireti unutup, maneviyattan uzaklaşmaya, maddi ve manevi olarak ziyana uğrayanlardan olmaya yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.