Rüyada “ Yabancı ” Görmek

Yabancı
Emin Kuzu Mersin Rüya yorumu; merhaba rüyada annemle geniş lakin bozuk gibi asansöre biniyoruz ve bizimle iki yabancı orta yaşlı erkek biniyor asansör katta kalıyor. Rüyada yabancı görmek ne manaya gelir.

Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada yabancı görmek;  rüya sahibinin hayatının hareketleneceğine ve bazı gelişmelerin olacağına işaret eder.  Rüyada yabancı görmek, ticaret hayatında atılacak adımlara ve yeni iş ortaklıklarına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Elif can ünaldı dedi ki:

    Merhaba hocam dün bir rüya atmıştım dönüş yapmadınız tekrar tekrar rahatsız ediyorum kusuru bakmayın hocam rüyamda çocuğumla birlikte kafede oturuyorduk kafeden çıktığımızda çantamı masada unutmuşum geri döndüğümde yabancı bir genç çantanızda unutmuşsunuz diyerek bana uzatıp yanağımdan öptü öyle kala kaldım müsait olduğunuzda cvp yazarmısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Elif hanım rüyada yabancı kimse tarafından cinsel temasta bulunulduğunu görmek,rüya sahibinin hayatının hareketleneceğine ve bazı gelişmelerin olacağına işaret eder. Rüyada yabancı görmek, ticaret hayatında atılacak adımlara ve yeni iş ortaklıklarına işaret eder.