Rüyada “ Yabancı Ülke ” Görmek

Yabancı Ülke
Rüyada yabancı ülke görmek neye delalet eder. Rüyada yabancı ülke görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada yabancı ülke görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Yabancı Ülke Görmek

Rüyada yabancı ülke görmek; bu rüya kişinin hayatını değiştirecek güzelliklerle karşı karşıya kalacağına, tüm istek ve arzularına kavuşarak her bakımdan mutlu olacağına, iş hayatında kendisini geliştirecek farklı kollarda çalışarak eksik yönlerini geliştireceğine bu sayede her türlü zorlukların üstesinden geleceğine işaret edilir. Rüyada yabancı ülke görmek,  alim bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi adeta bir ansiklopedi kadar doludur diye yorumlanır. Aynı zamanda taşınacağınız veya yaşam tarzınızı değiştireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Görmek

Rüyada yabancı ülkeye gittiğini görmek; rüyada yabancı ülke ya da yabancı bir şehri  ziyarete gittiğini görmek ya da buna niyet ettiğini görmek bolluk, bereket ve kazanç elde etmeye işaret ederken, rüyasında yabancı ülkeye gitme niyetini gerçekleştirememek de maddi zarara uğramak ve yokluğa düşmek anlamına gelir. Rüyada kendini yabancı ülkeye giderken  gören kişi, sağlık ve şifa bulur, sıkıntılarından kurtulur, aydınlığa kavuşur ve nihayet yüzü güler.

Rüyada Yabancı Ülkede Gezmek Görmek

Rüyada yabancı ülkede gezdiğini görmek; eğlenceli seyahatlere katılmaya, sevdiklerinizden ayrı vakit geçirmeye, hayatı plansızca yaşayarak ileriye dönük plan yapmak yerine hayatı sadece eğlenceden ve gelip geçici heves olarak görmeye işaret edilirken görülen bu rüya aynı zaman da yolunuzu bekleyen bir yakınınıza, müjdeli haber almaya, elinize geçecek yüklü miktarda paraya yorumlanır. Rüyada yabancı ülkede gezdiğini görmek, kişiler için iş hayatında yapılan atılımlara, farklı ortamlarda yer almaya, sık sık seyahatler düzenleyerek rızk peşinde koşmaya ve sevdiğiniz hasta bir yakınınızdan mutlu olacağınız haber almaya işaret edilir.

Rüyada Yabancı Ülkede Kaybolmak Görmek

Rüyada yabancı ülkede kaybolduğunu görmek; kişinin kararsız kalacağı bir işe girip kafasının karışacağına, ailesinden ve dostlarından uzak kendisine yeni bir hayat kuracağına, rahat gelişi güzel bir hayat seçip her şeyi bir kenara bırakacağına yorumlanır. Rüyada yabancı bir ülkede kaybolduğunu gören kişi bir beladan ya da kötü bir kazadan son anda kurtulacak demektir. Bu rüya aynı zamanda kişinin eğlenceye ve gezmeye olan düşkünlüğüne, amaçsızca yaşamasına, karşısına çıkacak fırsat kapılarını ters tepmeye delalet edilir.

Rüyada Yabancı Ülkeden Gelenleri Görmek

Rüyada yabancı ülkeden gelenleri görmek; rüya sahibi için endişeli bekleyişe, sevdiklerinden üzücü haber almaya, hastalıklara ve sık sık seyahatlere çıkmaya yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında yabancı kimseleri görmesi rüya sahibinin hayatının hareketleneceğine ve bazı gelişmelerin olacağına işaret eder. Rüyada yabancı ülkeden gelenleri görmek, ticaret hayatında atılacak adımlara ve yeni iş ortaklıklarına, başarılarla akıp giden hayata, soğuk yaşanan savaşların arkasından yaşanılan zaferlere yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.