Rüyada “ Yabancı Ülkeye Gitmek ” Görmek

Yabancı Ülkeye Gitmek
Rüyada yabancı ülkeye gitmek görmek neye delalet eder. Rüyada yabancı ülkeye gitmek görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada yabancı ülkeye gitmek görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Görmek

Rüyada yabancı ülkeye gittiğini görmek; rüyada yabancı ülke ya da yabancı bir şehri  ziyarete gittiğini görmek ya da buna niyet ettiğini görmek bolluk, bereket ve kazanç elde etmeye işaret ederken, rüyasında yabancı ülkeye gitme niyetini gerçekleştirememek de maddi zarara uğramak ve yokluğa düşmek anlamına gelir. Rüyada kendini yabancı ülkeye giderken  gören kişi, sağlık ve şifa bulur, sıkıntılarından kurtulur, aydınlığa kavuşur ve nihayet yüzü güler.

Rüyada Yabancı Ülkede Gezmek Görmek

Rüyada yabancı ülkede gezdiğini görmek; eğlenceli seyahatlere katılmaya, sevdiklerinizden ayrı vakit geçirmeye, hayatı plansızca yaşayarak ileriye dönük plan yapmak yerine hayatı sadece eğlenceden ve gelip geçici heves olarak görmeye işaret edilirken görülen bu rüya aynı zaman da yolunuzu bekleyen bir yakınınıza, müjdeli haber almaya, elinize geçecek yüklü miktarda paraya yorumlanır. Rüyada yabancı ülkede gezdiğini görmek, kişiler için iş hayatında yapılan atılımlara, farklı ortamlarda yer almaya, sık sık seyahatler düzenleyerek rızk peşinde koşmaya ve sevdiğiniz hasta bir yakınınızdan mutlu olacağınız haber almaya işaret edilir.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak Görmek

Rüyada yolculuğa çıktığını görmek; kişinin beklemediği sürprizlerle karşı karşıya kalarak şansının açılacağına, elinde bavulla yolculuk yaptığını görmesi gerçek hayatta olduğu gibi yorumlanıp kişinin kısa süreli seyahate çıkacağına, sıkı dostluklar kurarak ailesiyle ona eksikliğini dostlarıyla gidereceğine işaret edilirken Rüyada kişinin hazırlıksız olarak yolculuğa çıktığını görmesi, beklemediği sonuçlarla karşı karşıya kalarak umduğu başarıyı elde edemeyeceğine, iş hayatında hüsrana uğrayarak hayallerinin yok olmasına yorumlanır.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada yabancı ülkeye gitmek görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren yabancı ülkeye gitmek bahçesi rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Yabancı ülkeye gitmek sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada yabancı ülkeye gitmek görmek, fırsat kapılarını aralamaya, kısa zaman da servet sahibi olmaya, elinizdekilerin kıymetini bilerek mutlu olacağınız ve ailenizi de mutlu kılacağınız güzel ve hayırlı işler yapmaya, maddi çıkarların ve hırsların yanı sıra şükretmeye ve ailesine helal lokma götürmeye işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. hülya dedi ki:

    rüyamda ailemle endenozya ya gidiyorduk onlar deniz kenarında eğlenirken biz bir eve girmiştik ve ordaki başörtülerini alıyorduk. Sonra bir yabancı kadın gelip orada başörtü yasağını söylemişti. Ama siyahi insanlar falan vardı.

  2. esila dedi ki:

    rüyamda kız kuzenim ve annem babamla birlikte elimizde bir bavul ve bir sürü poşet ve çantalarla almanya ya gitmişiz biz yerden poşetleri alırken yukarda düğün var ve bize bakıyorlar. aralarında tanıdıklarda var. sonra elimizdekilerle birlikte yürümeye başlıyoruz almayada ki dükkanı olan amcamızın yanına doğru gidiyoruz . bunlardan en önce rüyanın başında annem kucağıma uyuyan bir bebek veriyor güzel kuçük bebek ama kız mı erkek mi bilmiyorum . kucağıma alınca mutlu oluyorum . üstü başı iyi giyimli mavi bir üst giymişti galiba erkek bebekti sonra o kayboluyor ve ben bavulu alıyorum diğerleri de poşet ve çantaları gidiyoruz mutlu bir şekilde bu sırada almanyada yız .