Rüyada “ Yağmur ” Görmek

Yağmur
Rüyada yağmur görmek neye delalet eder. Rüyada yağmur görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada yağmur görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek; zarar meydana gelmediği takdirde, görülen yağmur  korkulan şeyin hayatta oluşu, vaat edilen şeyin yerine getirilmesi, misafir kimsenin yolculuğundan geri kalması, tartı ve ölçeğin eksik yapılmasıdır. Rüyasında yağmurun yalnız kendi evine yağdığını gören  kimse, fayda, hayır ve iyiliğe erişir. Rüyasında; yağmurun şehrin her tarafına yağdığını görmek, şehir halkını ifade eder. Bir kimse rüyasında; yağmur suyundan içtiğini görmüşse; yağmur suyu saf ve berrak ise, o kimseye hayır isabet eder. Rüyada görülen yağmur suyu, bulanık ise, bu sudan içtiğini görene hastalık isabet eder. Rüyada kan veya toprak halinde yağmur yağdığını görmek; hükümdar tarafından yapılacak zulmü, bazen de ucuzluğu ifade eder. Rüyada görülen yağmur, bal veya meyve suyu ise, bütün insanlar için hayır ifade eder. Rüyada; yağan yağmurun her taraftan sel olup aktığını ve ağaçları kökünden koparıp yıktığını görmek, hükümdar tarafından o yerde meydana gelecek fesat ve yok olmayı ifade eder. Rüyada; yağan yağmurun bir eve yağdığının görülmesi; o evde meydana çıkacak hastalık, ağrı, acı, bela ve salgın hastalıkları ifade eder. Çiftçilerin rüyalarında yağmur görmeleri, müjde, ucuzluk ve bolluktur.

Ünlü rüya alimlerine göre rüyada yağmur görmekgenel olarak yağmur, duygusal boşalmaları ve hüzünlü bir ruh halini anlatır. Eğer yağan yağmur size bir rahatlık hissi veriyorsa, gerilen ve baskı altında tutulan duygularınızın boşalmaya ihtiyacı var demektir. Bu, hasretle beklediğiniz ve sizi sevindiren bir yağmursa, içinde bulunduğunuz zor ve yıpratıcı koşulların geride kalmakta olduğunu ifade eder.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek; hayırlı bir rüya olup tüm dert ve sıkıntılarınızın son bulup refaha ereceğinize, kısmetlerin izin artıp, küslüklerin son bulacağına, girdiğiniz işlerde karlı yatırımlar yapıp ileriye dönük büyük adımlar atacağınıza, aileniz ve sevdiklerinizle beraber eğlenceli aktüaliteler düzenleyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Yağmur Altında Kalmak

Rüyada yağmur altında kaldığını görmek; görülebilecek en anlamlı rüyalardan olup kişinin başına gelecek şansa kısmete ve güzel olayların yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler tüm dert ve sıkıntılarını geride bırakır hayatını anlamlı güzel hale getirecek bir çok aktivitelere katılır, talihi ve şansı her zaman açık olur.

Rüyada Yağmur Suyuna Dokunmak

Rüyada yağmur suyuna dokunmak; rüya sahibinin korkarak endişe duyarak girdiği bir işte beklediği gibi olumsuz sonuçlar almayarak en zor anında bile bir çıkış kapısı bulacağına, yağmur suyu içmek; hastalıklardan şifa bularak tüm dert ve sıkıntılardan kurtulmaya, yağmur suyu ile yıkanmak, maddi ferahlığa ermeye yorumlanır.

Rüyada Yağmurun Sesini Duymak

Rüyada yağmurun sesini duymak; halk arasında sevilip sayılan, saygınlığı ve efendiliğiyle bilinen, insanlara yardım edip paylaşmayı seven kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler aynı zaman da yaptığı başarılı çalışmalar ile mevki ve makam yönünden yükselerek kariyer hayatında zirveye ulaşacaktır.

Rüyada Yağmur Duası Görmek

Rüyada yağmur duası görmek; rüyayı gören kimsenin dileklerinin gerçekleşip hayallerine kavuşacağının işaretidir. Maddi sıkıntılar çeken imtihan edilen bir kişinin bu rüyayı görmesi kısa zaman da feraha ereceğine, sorunlarından kurtulup düze çıkacağına, tüm dileklerini yerine getirip , kendisini bekleyen güzel bir hayatın olacağına yorumlanır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur görmek; rüyayı gören kimsenin bolluk bereket içinde hayatını yaşayıp maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine kişinin  her çalışmasında başarılı olmasına ve o yıl için her girişiminde kar elde etmesine yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimselerin genel anlamda hayatının ve talihinin hep açık olup gerek evlilik anlamında gerek ise iş anlamında şansının her zaman döneceğine, güzel olan her şeyi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek; dert ve sıkıntılarınızın geride kalıp endişe dolu günlerinizin geride kalacağına Allah tarafından gelecek olan kısmetler ile hayatınızın bollaşacağı na, uzun zamandır çektiğiniz maddi ve manevi sıkıntılarınızın son bulup refaha ereceğinize, hayatınızın bir anda değişip yüzünüzün güleceğine yorumlanır.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslandığını görmek; rüyayı gören kimsenin maddi sıkıntılarının son bulup düze çıkacağına, girdiği işte büyük başarılı işlere imza atıp mevki ve makam yönünden yükseleceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip yuva kuracağına aile sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Yağmur Görmek

Rüyada siyah yağmur görmek; görülen siyah yağmur hastalıklara ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler geçirdiği rahatsızlık yüzünden iş hayatında bir süre uzak durarak kendi köşesine çekilip hayatın sıkıntı ve stresinden belli bir süre uzak kalır.

Rüyada Yağmur Suyu İle Abdest Almak

Rüyada yağmur suyu ile abdest almak; kişinin dünya ve manevi hayatında ki yaşantısı ile alakalıdır. Bu rüyayı gören kimseler kul hakkından şaşmayan, manevi hayata önem veren, kazancının büyük bölümünü hayra harcayıp, kendini ibadete harcayan kimselere yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kişinin ahlakına ve doğru bir kişiliğe sahip olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yağmur Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Yağmurun Üstüne Yağması; kişinin maddi hayatın da ihya olup gelecekte ki yaşantısın da  maddi ve manevi sıkıntı çekmeyeceğine

Rüyada Her yere Yağmur Yağması; Allah tarafından verilecek rahmete ve berekete işaret eder. Bu rüya kişinin günahlarından arınıp tövbe edeceğine, maddi sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. 

Rüyada Güneşle Beraber Yağmur Görmek; gerçek hayatta çok mutlu olacağınız bir haber alıp hayatınızın değişeceğine, dilek ve arzularınıza kavuşacağınıza yorumlanır. 

Rüyada Bulanık Yağmur Yağması; bela, sıkıntı ve musibetlere delalet eder. Kişinin çevresinde dolaşan onlara kötülük yapmaya çalışan aile içinde fitne fesatlık katan kimselere yorumlanır. 

Rüyada Yağmurun Sadece Kendi Evine Yağdığını Görmek; hane içinde bolluğun bereketin hiç eksik olmayıp rahmetin ve bereketin haneyi kuşatacağına yorumlanır. 

Rüyada Yağmur Altında Şarkı Söylemek; doğru yolda bulunmaya ve hareketleri ile insanların ilgisini çekmeye de yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da şöhret sahibi olarak hayatına renk katar

Rüyada Yağmurdan Dolayı Sel Akması; insanlara zarar veren sel rüyası şere, kötülüğe işaret ederken, zararlı olmayan kısa süreli akan sel ise maddi anlamda zarara, başa gelecek olan musibetlere işaret eder. 

Rüyada Rüzgarla Birlikte Yağmur Görmek; geçimini helal yollarla kazanmaya, sıkıntı çekmeden maddi kazançlar elde etmeye, ailenizle birlikte ısa süreli tatile çıkmaya işaret eder. 

Rüyada Yağmur Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada yağmur  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren yağmur rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Yağmur sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada yağmur görmek; Rüyada; yağan yağmurun her taraftan sel olup aktığını ve ağaçları kökünden koparıp yıktığını görmek, hükümdar tarafından o yerde meydana gelecek fesat ve yok olmayı ifade eder. Rüyada; yağan yağmurun bir eve yağdığının görülmesi; o evde meydana çıkacak hastalık, ağrı, acı, bela ve salgın hastalıkları ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.