escort alanya

Rüyada “ Yağmur Suyu ” Görmek

Yağmur Suyu
Rüyada yağmur suyu görmek, görülen rüyalar arasında en hayırlılarından kabul edilmiş olan bu rüya kişinin bitip, tükenmeyen rızıklara mahsar olmasına işaret eder.

Rüyada yağmur suyu görmek, görülen rüyalar arasında en hayırlılarından kabul edilmiş olan bu rüya kişinin bitip, tükenmeyen rızıklara mahsar olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kısmetleri bol olmasına bereketli bir yaşam sürmelerine delalet eder. Rüyada yağmur suyu görmek, kişinin geçim derdi yaşamadan bolluk içersinde bir ömür sürmesine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin maddi gelirlerinin artmasına, farklı iş alanlarına yönelerek rızkını artırmasına rivayet edilmiştir. Rüyada yağmur suyu görmek, başarılara nail olmaya, yaşam standartlarının yükselmesine, hane içersindeki huzur ve neşenin daim olmasına yorulur. Aynı zamanda kişinin hayata karşı korkulardan emin olmaya yorumlanmıştır. Rüyada yağmur suyu görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yağmur Suyu Görmek İslami

Rüyada yağmur suyu görmek islami yorumuna göre, kişinin dini konulara önem verip vecibelerini yerine getiren biri olmasına işaret eder. Ünlü rüya alimlerinden İbn-i Sirin’e göre rüyada yağmur suyu ile yıkandığını görmek, insanlar arasında itibar kazanmaya, dini konulara hakim olmaya ve şan ve şerefe nail olmaya yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hayırlı işlere yönelerek helal kazanç sağlamalarına tabir edilmiştir.

Rüyada Yağmur Suyu Biriktirmek

Rüyada yağmur suyu biriktirmek, kişinin kazanımlarını hayırlı işlere harcamasına, tutumlu olmaya , yatırımlarını akıllıca yapmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin muratlarına ermeye, beklentilerini karşılayacak fırsat ve imkanlara sahip olacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Rüyada yağmur suyu içmek, rüya sahibinin aile ve eşi tarafından her daim korunup kollanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hürmetli, hoş görü sahibi bir eşe sahip olmasına, hanesinde birliğin hiç bozulmayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin inançlarına bağlı, yaşamını bu yönde yönlendiren biri olmasına yorulur.

Rüyada Yağmur Suyunda Yürümek

Rüyada yağmur suyunda yürümek, kişinin yaşamındaki güzellikler için her daim şükür içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin huzurlu bir aile yaşantısına sahip olmasına, kazanıp hem ailesi hem ihtiyaç sahipleri ile paylaşmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, kişinin geçimini zorlanmadan kazanmasına, şans ve talihin kişiden yana olmasına işaret eder. Hayır ve bolluk olarak görülen bu rüya güzel nimetlere sahip olmaya, istek ve hayallerin gerçekleşmesine tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.