Rüyada “ Yağmur Yağması ” Görmek

Yağmur Yağması
Rüyada yağmur yağması görmek neye delalet eder. Rüyada yağmur yağması görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada yağmur yağması görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Yağmur Yağması Görmek

Rüyada yağmur yağması görmek; hayırlara alamet eder. Rüya sahibi için kurtuluşa erip feraha ermeye, huzuru bulmaya, içindeki sıkıntılardan kurtulmaya, rahata erip hayatını düzene sokmaya yorumlanır. Rüyada görülen yağmur yağması aynı zaman da bol bereket anlamına gelir. Kıtlığın son bulması, düşmanlıkların bitmesi, şanssızlığın, kısmet sizliğin ve uğursuzluğun artık geride kalması şeklinde tabir edilir. Rüyada yağan yağmurun bir eve yağdığının görülmesi; o evde meydana çıkacak hastalık, ağrı, acı, bela ve salgın hastalıkları ifade eder. Çiftçilerin rüyalarında yağmur görmeleri, müjde, ucuzluk ve bolluktur. Rüyasında yağmurun yalnız kendi evine yağdığını gören  kimse, fayda, hayır ve iyiliğe erişir. Rüyasında; yağmurun şehrin her tarafına yağdığını görmek, şehir halkını ifade eder. Bir kimse rüyasında; yağmur suyundan içtiğini görmüşse; yağmur suyu saf ve berrak ise, o kimseye hayır isabet eder. Rüyada görülen yağmur sembolünü farklı içerikleriyle sitemizde ulaşabilir. Yorumlarınıza anlam katabilirsiniz.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek; hayırlı bir rüya olup tüm dert ve sıkıntılarınızın son bulup refaha ereceğinize, kısmetlerin izin artıp, küslüklerin son bulacağına, girdiğiniz işlerde karlı yatırımlar yapıp ileriye dönük büyük adımlar atacağınıza, aileniz ve sevdiklerinizle beraber eğlenceli aktüaliteler düzenleyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek; yağan yağmurun durumuna göre görülen bu rüya  farklı şekilde yorumlanır. Yağan yağmur etrafına maddi ve manevi anlamda zarar veriyorsa bu kişinin sıkıntı çekip, yaptığı her işte hüsrana uğrayacağına, yanlış yatırımlar yapıp ileriye dönük dönüşümü olmayan hatalar yapacağına işaret ederken zarar vermeyen kısa süreli yağan yağmur ise sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine ve hayırlı haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur görmek; rüyada sağanak yağmur altında kalmak berekete ve bolluğa aynı zamanda bencil zevkleriniz olacağına yorumlanır. Rüyada görülen sağanak yağmur aynı zaman da  rüyayı gören kimsenin bolluk bereket içinde hayatını yaşayıp maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine kişinin  her çalışmasında başarılı olmasına ve o yıl için her girişiminde kar elde etmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak; rüyayı gören kimsenin maddi sıkıntılarının son bulup düze çıkacağına, girdiği işte büyük başarılı işlere imza atıp mevki ve makam yönünden yükseleceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip yuva kuracağına aile sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Yağmur Suyunda Yüzmek

Rüyada yağmur suyunda yüzmek; pek hayırlı bir rüya olmayıp hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişi yağmur suyunda  yüzüyorsa ameline kavuşmak için uğraşıyor demektir. Rüyasında bulanık çamurlu suda yüzmek  ise kişinin yaşayacağı sıkıntılara ve dertlere işaret eder.

Rüyada Yağmurlu Havada Yürümek

Rüyada yağmurlu havada yürümek; dert ve sıkıntılarınızın geride kalıp endişe dolu günlerinizin geride kalacağına Allah tarafından gelecek olan kısmetler ile hayatınızın bollaşacağı na, uzun zamandır çektiğiniz maddi ve manevi sıkıntılarınızın son bulup refaha ereceğinize, hayatınızın bir anda değişip yüzünüzün güleceğine yorumlanır.

Rüyada Evin İçine Yağmur Yağması

Rüyada evin içinde yağmur yağması; hane içinde bolluğun bereketin hiç eksik olmayıp rahmetin ve bereketin haneyi kuşatacağına, yakın zaman da müjdeli bir haber alıp çok sevdiğiniz değer verdiğiniz bir yakınınızla bir araya gelmeye, özlemini duyduğunuz işleri gerçekleştirip bu alanda başarıyı elde edeceğinize delalet edilir.

Rüyada Yağmur Bulutu Görmek

Rüyada yağmur bulutu görmek; rahmeti dolayısıyla da İslamı ifade eder. Bazen bulut, ilimdir, fıkıhtır, hikmettir.Hatta taşıyıcısı devedir. Yerine göre de; rüzgar ile su üzerinde yürüyen gemi, hamile kadım ifade eder. Rüyada görülen siyah bulutla beraber, ses veya yıldırım bulunursa, konulacak vergilere, işkence ve emirlere delalet eder. Bir kimse rüyasında; evinde bir bulut görse yahut odasında kendi üzerine bir bulut inse; o kimse kafir ise Müslüman olur. Mümin ise nimet ve hükme nail olur. Çocuk istiyorsa eşi hamile olur. Ya da karada kervan ve kafilesi, denizde gemisi varsa dönerler.Rüyada görülen beyaz bulut, iyi işler, yeryüzünden göğe doğru yükselen bulut, yolculuğu ifade eder.

Rüyada Çamurlu Yağmur Suyu Görmek

Rüyada çamurlu yağmur suyu görmek; görülen çamurlu yağmur hastalıklara ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler geçirdiği rahatsızlık yüzünden iş hayatında bir süre uzak durarak kendi köşesine çekilip hayatın sıkıntı ve stresinden belli bir süre uzak kalır.

Rüyada Denizde Yüzerken Yağmur Yağması

Rüyada denizde yüzerken yağmur yağması; çok hayırlı kısmetli bir rüya tabiri olup rüyayı gören kimsenin hayırlı bereketli kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir işin olmasına vesile olacağına, çevresi tarafından çok sevilip saygı duyulan kişi olduğuna, ailesinden gördüğü destek sayesinde açtığı bir işte kısa sürede kendisini göstererek zirveye ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Yağmur Yağarken Şemsi’ye Açmak

Rüyada yağmur yağarken şemsiye açmak; çok dikkat edilmesi gereken kişiye mesaj içerikli olarak gösterilen rüya sembolü olup kişinin yaptığı her işte temkinli davranmasına, duygularını bir kenara bırakıp aklı ve mantığıyla hareket etmesine, dost gibi görülüp hanesine sürekli girip çıkan kişilere karşı duyarlı olmasına işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. tamer dedi ki:

    rüyamda izmire gitmek için geceye bilet almıştım ama saat yaklaşınca yağmur başladı sadece bizim evin etrafında ve hiç bir telefon çekmiyordu çeksede kimseye ulaşılamıyordu 1-2 saat yağmıştı sonra da durdu durduktan sona güneş açmıştı ama ben izmire gidememiştim biletim yanmıştı.

    1. Yorumcu dedi ki:

      Merhaba Tamer Bey rüyanız hayır olsun: Rüyada yağmur yağması görmek; hayırlara alamet eder. Rüya sahibi için kurtuluşa erip feraha ermeye, huzuru bulmaya, içindeki sıkıntılardan kurtulmaya, rahata erip hayatını düzene sokmaya yorumlanır. Rüyada görülen yağmur yağması aynı zaman da bol bereket anlamına gelir. Kıtlığın son bulması, düşmanlıkların bitmesi, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun artık geride kalması şeklinde tabir edilir.