escort alanya

Rüyada “ Yağmurda Koşmak ” Görmek

Yağmurda Koşmak
Rüyada yağmurda koşmak, farklı anlamlar içeren bu rüya kişinin bereket içersinde olup, insanların imrenerek baktığı bir hayata sahip olmaya işaret eder.

Rüyada yağmurda koşmak, farklı anlamlar içeren bu rüya kişinin bereket içersinde olup, insanların imrenerek baktığı bir hayata sahip olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin Allahîn izni ve inayeti ile isteklerine kavuşmasına, bolluk içersinde bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada yağmurda koşmak, geniş rızık ve nimetlere sahip olmaya, darda kaldığı her an çevresinden fayda görmeye rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaşamında büyük zorluklar görmeyeceğine, alın teri ile helalinden kazanç sağlamaya tabir olunur. Rüyada yağmurda koşmak, bazı ailimlere göre ise kişinin önüne kadar gelen imkanları yerinde kullanamadığına, daha iyi olanaklara sahip olacakken, elindekilerle yetinmek zorunda kalmasına yorulur. Rüyada yağmurda koşmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yağmurda Koşmak Diyanet

Rüyada yağmurda koşmak diyanet yorumuna göre, kişinin takvada ileri olmasına, yaşanacak güzelliklerin kişiye huzur vermesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin hak yolu üzerinde olmalarına, manevi rahatlığa ermeye delalet eder. Görülen bu rüya kişinin feraha ermesine, ağız tadının yerinde olmasına, gönlünün huzur içersinde olmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ailesi ile bereket dolu bir haneye sahip olmasına yorulur.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek, kişinin manevi duygularının yoğunlaşmasına, huzur ve mutluluğu bulmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yüksek mevki ve makamlara sahip olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin girdiği işlerde yüksek karlar elde etmeye, yüzün gülmesine, hayallerin yakın olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Yağmurun Durması

Rüyada yağmurun durması, bolluk içersinde geçirelen bir dönemden sonra, sorunlar yaşamaya, işlerin bozulmasına, art arda gelen yenilgilere işaret eder. Bu rüya kişi için uyarıcı olup, geçirilen varlıklı dönemin yerinde kullanılmasına, yatırımları yerinde yapıp,zor günlerde kimseyeye muhtaç olmaması gerektiğine yorulur.

Rüyada Gelinlikle Yağmurda Koşmak

Rüyada gelinlikle yağmurda koşmak, murada ermeye, hayırlı bir kısmet ile tanışılıp, evlilik hazırlığı içersinde olmaya yorulur. Bu rüyayı görenlerin içinde Allah korkusu olan, iyi kalpli, temiz yürekli biri ile tanışıp hayatını birleştirmesine işaret eder.

Rüyada Sağanak Yağmurda Koşmak

Rüyada sağanak yağmurda koşmak, kişinin başına gelecek bela ve musibetlerden kıl payı kurtulmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin hatalı davranışlarından dönmeye delalet eder.

Rüyada Karanlıkta Yağmurda Koşmak

Rüyada karanlıkta yağmurda koşmak, rüya sahibinin iş ve özel yaşamı ile ilgili bir takım olaylarda kararsızlık içersinde olmasına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.