Rüyada “ Yağmurluk ” Görmek

Yağmurluk
Rüyada yağmurluk görmek neye delalet eder. Rüyada yağmurluk görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada yağmurluk görmek diyanet yorumları ve tabirlerini okuyun

Rüyada Yağmurluk Görmek

Rüyada yağmurluk görmek, yağmurluk rüyası kişinin iş hayatına yönelik anlam içerip rüya sahibinin yaşayacağı zorluklara, maddi sıkıntılara işaret eder. Rüyasında yağmurluk gören kimse, çevresindeki insanlardan göreceği zararlar karşısında zor duruma düşerek maddi çıkmazlara girer. Bu rüyayı gören kimseler aklı ve mantığı sayesinde her tülü kötülüklere baş göstererek sevdiklerini bu kötülüklerden uzak kılar. Rüyada yağmurluk görmek, aynı zamanda kimseye muhtaç olmadan yaşam sürmeye, insanların gözünde saygınlık kazanmaya, değer verilen işlerde öncülük etmeye tabir olunur. Rüyada görülen yağmurluk sembolü bazen de görülen yağmurluğun şekline göre farklı anlamlarda da rüya içerir. Örneğin kumaşta görülen yağmurluk, dinde güzelliğe işaret ederken, pamuktan görülen yağmurluk ise, zikri olan rüyanın tam tersi şeklinde anlam taşır.

Rüyada Sarı Yağmurluk Görmek

Rüyada sarı yağmurluk görmek, rüyada görülen sarı yağmurluk hastalık ve sıkıntıya, mutsuz olmaya, sevdiğiniz kimse karşısında mutsuz olmaya yorumlanır. Rüyasında sarı yağmurluk giyen kimse her tülü kötülüklere bulaşarak kendisini ve sevdiklerini zor durumda bırakır. Sarı yağmurluk aynı zaman da başarısızlığa, kaybedilen mala, haksız kazanç elde etmeye işaret edilir.

Rüyada Yeşil Yağmurluk Görmek

Rüyada yeşil yağmurluk görmek, günaha girmeye, şerre, şeytanın buyrukları karşısında aciz olmaya yorumlanır. Rüyasında yeşil yağmurluk gören kimse her türlü kötülükler karşısında boyun eğerek kendisini ve sevdiklerini sıkıntının içine sokar.

Rüyada Beyaz Yağmurluk Görmek

Rüyada beyaz yağmurluk görmek, alın teri dökülmeden kazanılan hazır mala, haksız yere elde edilen servete, insanların kalplerini kırmaya, hoşnutsuz olaylara işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler çıkarcı yapıya sahip olup hırsları uğruna bir çok şeyi görmezden gelirler.

Rüyada Yağmurluk Giymek

Rüyada yağmurluk giymek, rüya sahibinin hayatını akıl ve mantık doğrultusunda şekillendirerek kendisine yönelik yapılan her tülü kötülüğe karşı üstünlük sağlayacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında yağmurluk giydiğini görmesi, etrafındaki kötü kimselerde arınarak kariyer hayatına devam edeceğine, yükselme anlamında büyük boy göstereceğine işaret edilir. Rüyada yağmurluk giydiğini görmek, başka bir değişle hastalıklara ve başınıza gelecek kötülüklere karşı önlem almaya, hayırlı yolculuğa çıkmaya, huzura delalet eder.

Rüyada Yağmurluk Almak

Rüyada yağmurluk giymek, iş hayatınızda yaşayacağınız her türlü zorluklara karşı koruyucu önlem alarak yükselmenize engel olacak her türlü zorlukları yeneceğinize yorumlanır. Rüyasında yağmurluk alan kimse, sevdiklerine karşı koruyucu kalkan vazifesi görerek onları her türlü tehlikelerden uzak kılar.

Rüyada Yağmurluk Görmenin Psikolojik Yorumu?

Rüyada yağmurluk görmek sembolünün birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren yağmurluk  görmek, rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Rüyada yağmurluk görmek, sembolü içeren tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada yağmurluk görmek, saadete, mutluluk yolunda atılan adımlara, açılan kısmet kapılarına, düşmanlarınıza yönelik üstünlük sağlamaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.