Rüyada “ Yakalanmak ” Görmek

Yakalanmak
Rüyada yakalanmak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin çevresinde bulunan fitne ve fesatlık yapan insanların varlığına işaret eder.

Rüyada yakalanmak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin çevresinde bulunan fitne ve fesatlık yapan insanların varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiler yüzünden üzülüp sıkılacağına delalet eder. Rüyada yakalanmak, kişinin ilerlemesini istemeyen düşmanların varlığına ve bu kişilerden haset ve düşmanca tavırlar görmesine tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin kötülüklere maruz kalıp maddi ve manevi anlamda sorunlar yaşayacağına rivayet olunur. Rüyada yakalanmak, kişinin işlerindeki bozulmalar nedeni ile moralmen üzülüp dertleneceğine yorulur. Bu rüyayı görenlerin sağlık sorunları yaşayıp hastalık yaşamasına ve uzun bir süre devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Yakalanmak Ne Demek

Rüyada yakalanmak, kişinin çevresinde buluna ar niyetli insanların varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında dost görünümlü düşmanların varlığına ve eziyet görmeye delalet eder. Görülen bu rüya kişinin üzüntü ve sıkıntılar yaşayarak insanlara güven duygusunu kaybetmesi arak tabir edilmiştir. Aynı zamanda  rüyayı görenlerin istenmeyen davranışlar sergileyip mahçup durumda kalmaya yorulur

Rüyada Yağmura Yakalanmak

Rüyada yağmura yakalanmak, rüya sahibinin bolluk ve berekete nail olup muradına ermesi olarak tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin dualarının kabulüne ve istek e arzularına ulaşmak olarak rivayet olunur. Görülen bu rüya kişinin ticari yaşamında başarılara imza atıp emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına delalet eder.

Rüyada Polise Yakalanmak

Rüyada polise yakalanmak, kişinin üzülüp yıkılmasına yol açan bir olaydan sevdiği bir yakını tarafından yardım alarak çıkacağına işaret eder. Rüyada polise yakalandığını görmek, rüya sahibinin yaptığı hatalı davranışlarından ders alarak tövbe etmesine yeni bir yaşama yönelmesine yorulur.

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalanmak

Rüyada hırsızlık yaparken yakalanmak, rüya sahibinin yanlış arkadaşlıklar ve dostluklar kurup yanlış işler içersinde olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hatalı davranışları yüzünden ailesi ve çevresi tarafından dışlanmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin harama meyil etmesine yorulur.

Rüyada Sevgiliye Yakalanmak

Rüyada sevgiliye yakalanmak, kişinin eşine yada sevgilisine karşı hatalı davranışlar içersinde olmasına ve pişmanlık yaşadığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aile ile sorunlar yaşayıp kavga ve kırgınlıklar yaşanacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.