Rüyada “ Yakılmak ” Görmek

Yakılmak
Rüyada yakılmak, rüya sahibinin umduğu şeylerden hüsran yaşayıp hayal kırıklığına uğrayacağına ve nasibin kapanmasına işaret eder.

Rüyada yakılmak, rüya sahibinin umduğu şeylerden hüsran yaşayıp hayal kırıklığına uğrayacağına ve nasibin kapanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin işlerinde bozulma yaşanacağına maddi ve manevi olarak zarar görmeye delalet eder. Rüyada yakılmak, iftira ve yalana maruz kalmaya hayallerin boşa çıkmasına tabir olunur. Görülen bu rüya kişinin çevresinde bulunan ve kötülüğünü isteyen art niyetli insanlara ve düşmanlara rivayet olunur. Rüyada yakıldığını görmek, kişinin iş ve özel yaşamında başarısızlıklara ve istenmeyen söz duymaya yorulur. Bu rüyayı görenlerin aile düzeninde sorun ve sıkıntılar yaşayacağına kavga, kırgınlıklar yaşayıp moralinin bozulmasına yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin istenmeden günaha girmeye haram mala meyil etmeye yorumlanır. Rüyada yakılmak görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Yakılmak Görmek Ne Demek

Rüyada yakılmak, rüya sahibinin hayatında kötü bir döneme girdiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayallerinin yıkılıp hüsrana uğramasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin istek ve dileklerinin gerçekleşmeyip sorun ve sıkıntıların gün yüzüne çıkacağına tabir olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin üzücü olaylar yaşayıp arkadaşları ile arasının açılmasına yol açacak olaylar yaşayacağına rivayet olunur.

Rüyada Diri Diri Yakılmak

Rüyada diri diri yakılmak, kişinin yanlış davranışlarında ısrarcı olmasına hak yolundan ayrılıp günaha ve sapıklığa dalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiği olarak tabir olunur.

Rüyada Yakılan İnsan Görmek

Rüyada yakılan insan görmek, rüya sahibinin yaşadığı sorun ve sıkıntılardan dolayı ruhi problemler içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin huzursuzluk içersinde olduğuna geçmişine dair kimsenin duymasını istemediği bir sır taşıdığına delalet eder.

Rüyada Yakılmak İstenmek

Rüyada yakılmak istenmek, rüya sahibinin gerçekleştirmek istemediği bir olay için kendisini tehlikeli işler içersine sokmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yanlış arkadaşlıkları tarafından yasal olmayan işler içersine çekilmek olarak tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya dert ve üzüntü yaşamaya delalet eder.

Rüyada Yakılmaya Çalışılmak

Rüyada yakılmaya çalışılmak, rüya sahibinin çevresinde bulunan dost görünümlü düşmanların varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiler tarafından aile düzenini ve işlerini bozmak için ellerinden gelen herşeyi yaptıklarına fakat kişinin Allah’ın izni ve inayeti ile bunlardan korunmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.